První kontakt

DĚLENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA, BOŽÍ RODINY

Milovaní spolupracovníci a přátelé Boží rodiny,

   Moje přímá inkarnace Janička žila do svých téměř 46 let jako drtivá většina lidí, aniž by věděla, kdo je a jaké tu má poslání. Bylo to nezbytné opatření, jednak proto, aby poznala co nejvíce aspektů života v negativním stavu, a aby Pseudotvůrci měli co nejméně času na přípravu plánu na poškozování naší Mise Boží rodiny. Na podzim roku 2002 už bylo potřeba probudit ji z duchovního spánku a přivést ji k sobě, abychom začali s přípravou na naše náročné poslání na Zemi/Nule. Proto jsem nadiktoval dopis Janě Mudrlové, její kamarádce a spolupracovnici z Moravy, u níž občas pobývala. Protože šlo o automatické psaní, dopis byl pro obě Jany téměř nečitelný. Jediné, čemu rozuměly, byl úvod: NA CO SI HRAJEŠ. Během 14ti letého výcviku v izolaci (na poušti – viz Zjevení Jana) se Janička několikrát pokusila dopis rozluštit a vždy pochopila dalších několik slov. Teprve dnes 16. 7. 2017 jsem jí umožnil porozumět celému dopisu. Podělíme se s vámi o tento unikát, který vejde do dějin Multivesmíru:

   Na co si hraješ, když sama sebe nechceš vidět ani chápat, nechceš si rozumět. Zavřela sis srdce, otupěla na svůj vnitřní hlas. Volám, prosím, ty neslyšíš, protože se nezastavíš. Nutno sobě do srdce nahlédnout, milovat se. Nastav si zpětné zrcadlo a odpustíš-li si minulost, jdeš dál bez překážek, které jsou zbytečné.

   Další komunikace už je popsána v knize Hovory s Bohem: S tebou lásko kvete láska kolem nás, vydaná v srpnu 2003 v Praze (k přečtení 2 díly na www.bozirodina.cz).

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email