Zpáteční lístek – Cíl lásky

Tato nahrávka tvoří úvodní skladbu v pořadí druhého EP s názvem „Po smiechu býva smiech“. Píseň je vyjádřením vděčnosti na adresu vás, našich posluchačů, kteří jste cílem naší lásky. Bez vaší podpory a přízně by naše tvorba neměla smysl. Děkujeme všem, kterým můžeme skrze hudbu přinášet radost a potěšení.

KDO JSME? Jsme česko-slovenská hudební kapela tvořící pro potěchu srdce. Smyslem našich písniček je šířit Lásku a Pravdu do niter posluchačů naladěných na stejnou energetickou vlnu, tedy zprostředkovat jim základní informace z knih Nového Zjevení Pána Ježíše Krista, které jsou klíčem k ukončení všeho zla. Skrze uměleckou tvorbu toužíme přispět k tomu, aby naši posluchači mohli snáze objevit nebo posílit vlastní spojení s pravým Zdrojem života a těm, kteří bloudí v temnotách, poskytnout zpáteční lístek pro uskutečnění cesty z pekel do nebe, do světla pozitivních světů. Písně si nahráváme sami, v domácím studiu, s nástroji, technikou a schopnostmi, které máme momentálně k dispozici. Při tvorbě nám záleží především na čistém úmyslu, posloucháme hlas intuice a zakládáme si na vnitřní, nikoli vnější dokonalosti. Jsme Zpáteční Lístek a děkujeme za to, že jste cílem naší Lásky.

S úctou a úsměvem váš Zpáteční Lístek

Text: Michal Roj; Zpěv: Michal Roj, Veronika Chorvatovičová, Lukáš Šoka; Hudba: Michal Roj, Lukáš Šoka, Veronika Chorvatovičová; Video: Veronika Chorvatovičová, Michal Roj, Lukáš Šoka

Místo nahrání písně: Siladice (Slovensko)

Lokalita natáčení videoklipu: Siladice (Slovensko)

© Zpáteční Lístek, 2024

Zdroj: Zpáteční lístek Youtube

Print Friendly, PDF & Email