Zničení zbraně

SDĚLENÍ A ROZHOVOR LUCIE S PJK, AŠTAREM A PTAAHEM

1. 4.

: Mohu přijít za tebou dnes v noci na Share, tati?
Aštar: Ano. Moc rád tě uvidím.

   Když jsem za otcem přišla na Share, našla jsem ho ve společnosti PJK, Ptaaha a bratříčka Izáka. Pozdravili jsme se. Všimla jsem si, ze jsem přerušila jejich rozhovor.

: Moc se omlouvám, jestli jsem vás přerušila.
PJK: Vůbec ne. Jdeš akorát. Jsme rádi, že jsi přišla. Ono se to týká i tebe.
: Mě? Tati, doufám, že jsi mi neříkal, abych za tebou přišla, když se dostanu do maléru. (Poslední dobou mám takový pocit.)
Je vidět, že otec čte mé myšlenky.
Aštar: Vůbec si to nevyčítej. Moc dobře víš, že to tak není. Velice tě miluji.
PJK: Vím, že jsi včera myslela na tu novou energetickou zbraň, která byla na tebe použita, a věříš, že ji dokážeš zničit.
: Ano, to máš pravdu PJK. Kdybych nebyla oslabena, dokázala bych ji zničit, protože to tak cítím.
PJK: To je moc dobře, že to tak cítíš a věříš si, že to dokážeš. Víme, ze PT míří touto zbraní ke Gaii. Tato zbraň je velmi veliká a podobá se pozemským dělům.
: Co přesně dokáže?
Ptaah: Její přesný účel je takový, že má vysát energii z povrchu Gaii. Abych byl přesný. Energii, kterou do tebe vložil PJK na ochranu a použití pro Gaiu.
: To myslí vážně? Vždyť musí vědět, že se jim to nepovede.
Ptaah: O tom, že se jim to, co chtějí provést, nepodaří, nemají vůbec tušení. Dělají to proto, že mají velké problémy s energií.
: Jak chcete tu zbraň zničit?
PJK: To bude tvým úkolem.
: Mým? Co mám udělat?
PJK: To už moc dobře víš. Sama jsi na to už přišla. Použiješ svoji energii, abys zničila tu zbraň. Věříš, že tento úkol zvládneš?
: Ano, věřím. Ale nedokážu se soustředit pořádně na cíl. Zatím je toto pro mě obtížné.
PJK: S tím si nedělej starost. Tvůj otec ti se zaměřováním pomůže.
Aštar: Ano a moc rád. Tentokrát půjdu s tebou, dcerunko.
: Děkuji ti, tati. Jsem moc ráda, že půjdeš se mnou.
PJK: Vysvětlím ti, jak to provedeme. Necháme je, aby přiletěli k povrchu Gaii a aby použili jejich zbraň.
: Není nebezpečné použit tu zbraň?
PJK: Není. Spíš naopak. PT nám velmi usnadní práci, když do jejich zbraně nasají povrchovou energii z Gaii. S Gaiou jsem o tom mluvil a ona s tím souhlasila, aby se takto použila. Když nasají energii do určité míry, vyšleš svůj energetický paprsek, abys zničila tu zbraň. Ta energie, která bude ve zbrani, ti ulehčí práci, protože se obě spojí a zničí tu zbraň. Pro tebe to nebude vůbec lehké, na to tě upozorňuju. Až vyšleš tvoji energii, velice tě to oslabí. Ale tvůj otec říkal, že se o tebe postará. O ostatní PT se postarají se svými loďmi Ptaah s Izákem a budou útočit na jejich lodě tak, aby si nevšimli tvého a otcova přiblížení. Teď znáš, co je tvým úkolem a zeptám se tě, zda jej přijímáš.
: Ano, jdu do toho.
PJK: To jsem moc rád. Běž si odpočinout a my ti dáme vědět, až to začne.

   Rozloučila jsem se s nimi a šla jsem odpočívat. Za nějakou dobu přišel otec, aby mi řekl, že je čas, abych šla s ním, protože to začalo. Když jsem s ním přišla na místo, kde jsme se všichni měli setkat, ztuhla jsem. Ta jejich zbraň byla obrovská (několik tisíc kilometrů) a já jsem zapochybovala, zda to dokážu. Otec mé pochybnosti ucítil a otočil se ke mně s úsměvem, něžně mě pohladil po tváři a řekl mi, že to zvládnu. I PJK mi řekl, ať si s ničím nedělám starosti. A od obou jsem cítila příliv energie, která do mě proudila.

   Zbraň jsme nechali, aby nasála energii z povrchu Gaii a Ptaah s Izákem začali jejich útok, aby si mě a otce nevšimli. Oba jsme se dívali, jak se zbraň pomalu plní. A když přišel správný okamžik, začali jsme se blížit k té zbrani. Zastavili jsme se nedaleko a chvíli jsme se na ni dívali. Poté mi otec pokynul, abych se začala soustředit na vyslání mé energie. Mezitím se otec stoupnul za mě a dal jeho ruce na má záda a tím mi pomáhal, abych se zaměřila jen na daný cíl. Když jsem cítila, že jsem připravena, vypustila jsem moji energii v podobě paprsku na tu zbraň a otec hned udělal kolem nás ochranný štít. Obě energie se spojily a zničily zbraň. Energie, která byla v té zbrani, se vrátila na povrch Gaii. V tu chvíli jsem ucítila, že mě opouštějí síly a začala jsem být velmi unavená. A ucítila jsem, že mě otec vzal do své náruče a zahrnoval mě svou láskou a léčivou energií. Ještě než jsem v jeho náruči usnula, viděla jsem, jak Trio a ostatní PT překvapeně zírají, co se stalo a ten pohled stál za to. Má poslední myšlenka byla: Děkuji vám za spolupráci. Ucítila jsem otcův polibek a usnula jsem.

   Velice děkuji otci, PJK, Ptaahovi, Izákovi a jejich lidem za pomoc a nesmírně je miluji.

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email