Satanista Andrej Babiš versus Krista přijavší Bohuslav Sobotka! Halelujah! Pane Babiši, následujte pana Sobotku na cestě k Pánu Ježíši Kristu

Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní e-mail ———-
Od: baba@hell.com
Komu:
Datum: 2. 5. 2017
Předmět: ALARM!!!

„AVE SATANAS 666!!!

 
Dnes večer v 18:00 jsem byl na mimořádném zasedání Velké rady Československa SOČR (pozn. satanistické organizace ČR) jednomyslně potvrzen do funkce mimořádného KK. Zrušil jsem termín satanistických voleb na KK, protože to nebude třeba.
 
Po zradě bratra Nedělky a jeho obrácení nyní odstavujeme od moci všechny zastánce Panny Marie. Sestra Heidi (pozn. janků) a Ema (pozn. Smetana) zanechají sporů a budou mně k ruce.
 
Okamžitě musíme zvýšit hekatomby našich osobních obětí. Všichni. Neexistuje satanista, který by se cele neobětoval Satanovi. Ano, bude líp.
 
Bába (pozn. Andrej Babiš, již brzy ministr financí ČR v demisi)
bratr KK“
 
 
 
———- Původní e-mail ———-
Od: nedelka@hell.com
Komu:
Datum: 2. 5. 2017
Předmět: Obrácení

„Chvála Kristu sestry a bratři,

 
dnes jsem opět přijal Krista. Stalo se tak po setkání s Pannou Marií. V souladu s jejím přáním podám v polovině května demisi celé vlády a vyhlásím mimořádné volby. Pokud se mi něco stane, není to náhoda, protože mám plnou Boží ochranu.
 
Nedělka (pozn. Bohuslav Sobotka)
bratr premiér“
 
 
MODLEME SE PROSÍM ZA ZASTAVENÍ SATANISTY ANDREJE BABIŠE A PLNOU BOŽÍ OCHRANU, JEHO VEDENÍ A POŽEHNÁNÍ BOHUSLAVA SOBOTKY, PROSÍM!
 
PANE BABIŠI, NÁSLEDUJTE PANA SOBOTKU A TAKÉ UTEČTE K PÁNU JEŽÍŠI KRISTU, ZANECHTE VAŠICH PLETICH A ŠPATNOSTÍ A TAKÉ NECHTE SPASIT SVOU DUŠI!
 
A k tomu Vám žehnám Ve Jménu Boha Otce+ i Syna+ i Ducha Svatého+ Amen
 
 
  
HOSPODINOVO JE KONEČNÉ VÍTĚZSTVÍ! SLÁVA A CHVÁLA JEMU BUDIŽ VĚČNĚ! Amen
 
 
Žehnám vás Křížem Kristovým
 
 
Petra Bostlová
Zdroj:  https://petrabostlova.wordpress.com/2017/05/03/satanista-andrej-babis-versus-nove-krestan-bohuslav-sobotka-halelujah-pane-babisi-nasledujte-pana-sobotku-na-ceste-k-panu-jezisi-kristu/
Print Friendly, PDF & Email