Rozhovor Helenky s PJK

Děkuji ti Helenko za rozhovor s PJK

7. 4. 2017

: PJK zdravím tě a posílám ti lásku, miluji tě.
PJK: I já tě Helenko zdravím a miluji tě.
: O čem si se mnou chceš dnes povídat PJK ?
PJK: Chci si popovídat více o tvém poslání, které tu máš.
: Moc ráda si o tom s tebou popovídám PJK .
PJK: Už je na čase, aby ses dozvěděla některé detaily svého poslání ohledně Gaii.
: Pozorně a nedočkavě poslouchám PJK ☺ .
PJK: Jistě sis všimla, že vás přibývá stále více andělů na zemi a dalších pozitivních bytostí s posláním chránit Gaiu a zvyšovat jí vibrace.
: Ano toho jsem si všimla, jako by nás přibylo více téměř najednou, kdo se o tomto svém poslání dozvěděl nějakým způsobem a jsem za to moc ráda. Čím více nás je na pomoc Gaie, tím lépe. Gaia je úžasná bytost, která pro nás dělá moc.
PJK: Ano Helenko, přesně tak to je. Přibývá vás více proto, že je čas se spojit v pomoci Gaie. Je na čase se vzájemně propojit mezi sebou navzájem a navzájem i Gaiu s vámi a pomoci Gaie k vzestupu do vyšších dimenzí i zvyšováním vibrací vědomě sobe i Gaie, brzy se již setkáte. Probíhá zvláštní neopakovatelné období, ve kterém se vše urychluje , děláte doslova skoky, obzvláště v duchovním vývoji, což mě moc těší. Ve výcvikových centrech, která navštěvujete v mentálních tělech, když spíte, jste se naučili vše potřebné, nyní to uvádíte již do praktického života zde na Nule.
: Děkuji PJK, to těší i mě. Ještě něco mi k tomu chceš říci?
PJK: Ano Helenko, chci a to, že již brzy budete mít lepší podmínky pro plnění tohoto i dalších svých poslání, rád vám vždy pomohu spolu s vesmírnými lidmi. Nebojte se požádat o pomoc, kdykoliv jsme stále s vámi a milujeme vás . Ničeho se nebojte, vytrvejte, následujte svou intuici a odměna brzy přijde. Již se na vás moc těším, dětičky moje, až se setkáme v DCBR.
: Na to se jistě všichni těšíme už moc, nejvíce na setkání s tebou PJK a vesmírnými lidmi. 😊

 

 

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email