Rozhovor Helenky s Gaiou

Děkuji Helenko a Gaio za rozhovor

: Ahoj Gaio miluji tě.
Gaia : Ahoj Helenko, také tě miluji,jsem ráda, že jsi za mnou přišla, necítím se zrovna nejlíp.
: Proč Gaio, co tě trápí ?
Gaia : Trápí mě to, že mě chtějí pořád zabít, zničit, uškodit atd..

Mezitím jsem si představila, jak objímám Gaiu a kolem ní dělám ochranu zlaté a bílé barvy, přes kterou se ke Gaie nic negativního nemůže už dostat .

Gaia: Děkuji ti Helenko za tvou pomoc, už je mi lépe, udělala jsi mi ochranné energetické pole spojené s tvým objetím a energií PJK. Bylo to moc krásné, jsem ti za to vděčná, miluji tě.
: Jsem ráda, že ti je lépe,nebyla jsem si vůbec jistá, jestli to dělám správně a jestli ti to pomůže. Byla to jen má představa, ale pokud ti je lépe, jsem moc ráda. Cítila jsem tvůj smutek, také tě miluji Gaio .
Gaia: Udělala jsi vše správně Helenko, vůbec o sobě nepochybuj, vedeš si úžasné.
: Moc ti děkuji Gaio, je mi hlavně odměnou, že mohu cítit, že ti je skutečně lépe. Gaio, chtěla jsem se tě ale zeptat, co se to vlastně stalo?
Gaia : Stalo se Helenko to , že tu opět bylo trio a chtěli mi uškodit. Chtěli destabilizovat mé jádro, zničit mou jinsei energetickou zbraní. Ale ty jsi mi pomohla, ještě jednou ti děkuji.
Já : Jsem z toho trošku v šoku Gaio, stále tohle čtu od holek Siri a Thory Kaminari a je to pro mě neuvěřitelné, že i já tohle už vlastně dělám. Moc ráda jsem ti pomohla, asi mi to ještě ale úplně nedochází. A co to trio na to vlastně? Nevnímám je a ani nemám potřebu se s nimi spojovat, cítím se unavená ale klidná .
Gaia : To proto, že máš ochranu Pána Ježíše Krista Helenko a trio opět zuří. Ale to není vůbec podstatné, svůj úkol jdi splnila dobře.
: Děkuji ti Gaio, moc tě miluji.
Gaia: I já tě moc miluji Helenko, teď už si jdi odpočinout.

Ráda bych poděkovala Adamovi, že mi řekl, že si mám hned promluvit s Gaiou a též chci poděkovat mé sestřičce Magdalence Simonové, která mě navedla k dnešnímu povídání s Adamou. Děkuji, miluji vás 😘.

 

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email