Příručka probouzejícího se člověka 6

DÍL 6: UBOHOST NEGATIVNÍHO STAVU

 

   Negativní stav jsou drápy, které se zarývají do lidských duší a svazují je nevědomostí. Nelibozvučné zlo šíří zvuky disharmonie, které si můžete představit, jako když přejedete nehtem po tabuli a vám z toho naběhne husí kůže. Mnoho negativních lidí této planety věří ve falešnou pravdu a dávají energii vše-pomíjejícímu omylu, zvaný negativní stav, kterému brzy bude konec.

   Aktivátoři negativního stavu Pseudotvůrci si hrají na bohy a staví se na úroveň absolutního ducha Stvořitele Pána Ježíše Krista. Oni vědí, že na Něho/Ni nemohou vyzrát, ale svým nevědomým loutkám se zablokovanou myslí tvrdí pravý opak. Sami si nepřipouští tu skutečnost, že Bůh je před nimi vždy napřed. Pokud by to byli opravdoví bozi, zcela jistě by neměli vzhled zmutovaných ještěrů s těmi nejnižšími pudy, za které by se stydělo i zvíře. Mají ubohý vzhled a ještě ubožejší vlastnosti. Sami se vyvyšují nad Boha, ale neumějí se na tuto planetu Nula přemístit jinak, než schovaní pod povrchem planety Nibiru. Jejich dopravní prostředek není moc cool. A co teprve techniky a schopnosti ovládání? Musejí mít pečlivě rozmístěny kolem této planety miliony šedivých mimozemšťanů s obrovskýma očima, kteří neustále hlídají každého pozemšťana pomocí zvláštního počítačového pultu. Když jsou zalezlí ve svých kobkách na Měsíci, Marsu, Jupiteru i jinde, aby zadávali ovládací programy pro zapouzdřené bytosti, tak je to velmi ošemetné, protože jejich schopnosti ovládání jsou vskutku slabé. Schopnosti Pseudotvůrců a jejich poskoků byly omezeny po Prvním příchodu Pána Ježíše Krista na planetu Nula před přibližně 2000 lety, který/á jim odebral/a značnou moc. I přes jejich relativnost ale mohli vše v jejich dosahu udělat lépe. Dokonce i jejich zástupci na Nule jsou jen malí století dědové, co si hrají na pány a všemocné vládce světa (viz. Rothschild, Rockefeller, Morgan…) A co chystané čipování? Nemohli si vymyslet opět něco lepšího? O tom snad ani nemluvě.

   Vážně vám to stojí za to, abyste jim po celý svůj život nevědomě (či snad vědomě?) sloužili, dodávali energii a zcela zbytečně se připravovali o plnohodnotný život ve vyšších dimenzích, ráji a nebi? Chcete se vydat na stranu temna, která vás bude do konce tohoto cyklu času trápit, dusit, svazovat, abyste na úplném konci konečně prozřeli, že jste sloužili pomíjivému stavu a poznali až tehdy, že jediná pravá cesta věčného života je život v Lásce po boku věčně milujícího rodiče Pána Ježíše Krista? Nebo aby jste snad šli cestou duchovní smrti, pokud nebudete chtít konvertovat do pozitivního stavu ani se zcela otevřenou pamětí? Volba je na vás, ale mluvíme zejména na ty z vás, kteří se ve zlech vyžívají, že je ještě čas jít cestou dobra. Po rozdělení lidstva bude už pozdě. Pokud zůstanete zde, abyste se účastnili pseudovítězství negativního stavu, vysvobození přijde až při eliminaci tohoto stavu. 

   Nebuďte zaslepeni vlastním životem, nahlédněte za oponu a ponořte se do vlastního ticha v rušném světě. Když pozvete do svého srdce Pána Ježíše Krista, váš život se nesrovnatelně zlepší. Jen On/Ona vás zná absolutně a dokonale, proto ví, co je pro vás v každou chvíli nejlepší.

AUTOR: Michal R., 1. březen 2016

Zdroj: http://www.bozirodina.cz/Prirucka.htm

Print Friendly, PDF & Email