Příručka probouzejícího se člověka 1

DÍL 1: Mocní tohoto světa táhnou za jeden provaz

 

   Není dne, kdy bychom neslyšeli o nějakém konfliktu, krizi či katastrofě, ať už je to kdekoliv na světě. Současně jsme přehlcováni velmi lživými informacemi o hrozbě 3. světové války a konfliktu mezi Západem (zejména Spojenými státy a Evropskou unií) na jedné straně a Východem (zejm. Ruskem, ale i mnoha dalšími zeměmi). Dokonce i alternativní internetová média často neprohlédnou záludně nastraženou léčku a chytají se obrazu světa před oponou – nám viditelnému světu – a píší o tom, že Rusko v čele s Putinem vyřeší krizi na Středním východě, kterou vyvolaly USA, atd. Nemůže nastat 3. světová válka, protože temní o to nemají ani zájem, přišli by totiž o energie lidí, ze kterých žijí.

   Ano, Spojené státy od svého vzniku do současnosti provádějí zločinný systém vojenského vpádu do suverénních států a v zájmu „dobra“ celý stát rozvrátí a prakticky zničí. Nemá cenu rozepisovat dlouhý seznam válek, které tento stát vedl a vede, ale vězte, že USA mají nejvíce zatíženou karmu na této planetě, která s sebou nese důsledky, protože v současnosti pohár karmy přetekl a hrozí zhroucením se.

   Pokud připisujete Rusku osvoboditelské vlastnosti, pletete se. Je sice pravda, že Rusko navenek působí jako protiváha Západu, ale je to jen hrané divadélko, jak v lidech vyvolat strach. Strach totiž snižuje vibrace člověka, a ten se díky tomu nechá víc nevědomě ovládat, protože věří čemukoliv, jen ne pravdě. Jak to je se spoluprací Ruska a Ameriky za oponou? Jednoduše řečeno: tyto 2 velké velmoci za oponou spolupracují a kamarádí se víc než je zdrávo. Jejich úkolem je rozdělit si role a svoji sféru vlivu při budování Nového světového řádu a následném zavedení totality. Nejvyšší místa tajné (stínové) vlády iluminátů a dalších odnoží mají rozdělené oblasti na Zemi, kde mají vykonávat plán svých negativních bohů. Jsou mezi nimi právě nejvíce zástupci z Ameriky, Ruska, ale i Spojeného království a dalších. Hrané divadlo spočívá také v tom, že veřejní zástupci dvou nejvlivnějších států mezi sebou diplomaticky a slovně bojují, aby skryli před nic netušící veřejností skutečnost, která byla popsána výše. A tak v dohodnutý čas se konají extrémně tajná zasedání stínové vlády, kde Obama i Putin jsou vůči opravdovým hybatelům světa tak malí, že jejich moc spadá pod moc 300 opravdových temných vládců světa, o kterých neslyšíme. Rusko je druhá strana téže mince. Má stejný úkol, jako mají Spojené státy na druhé straně světa: zavést totalitu a připravit půdu pro negativní zlé bohy – Pseudotvůrce, kteří chtějí zavést lidské duše do záhuby. Putin je stejný jako Obama, i když má za úkol navenek vystupovat jinak.

   Lidé, nepřiklánějte se ani k jedné straně konfliktu, protože ať se světové vlády tváří vůči vám sebelidštěji, nemyslí to dobře. Pokud chce jeden stát zničit Islámský stát, může se stát, že ho zničí. Ale po něm přijde ještě něco horšího. Islámský stát bude jednou zničen, ač to může trvat ještě dlouhou dobu. Jednou se i v této 3. dimenzi „vyřeší“ všechny zevní problémy – válečné, ekonomické aj. Ale bude to jen proto, aby nic netušící lidské duše přijaly za své „osvoboditele“, kteří jich na chvíli zbaví svých problémů. Budou to oponenti Boha – Pseudotvůrci, kteří přijdou v rouše beránčím, ale jejich pravá ještěří podstata bude skryta. Tehdy spojí lidstvo v jedno. A potom zavedou pekelnou čipovou totalitu, kdy už bytosti nebudou mít skoro žádné spojení s Pravým Bohem. Budou svedeni do nižších dimenzí, kde budou prožívat důsledky svých voleb.

   Proto buďte ve všem nad věcí a před tím, než přijmete nějakou skutečnost, vyciťujte intuicí – svým duchovním srdcem.

AUTOR: Michal R., 28. prosinec 2015

Zdroj: http://www.bozirodina.cz/Prirucka.htm

 

Print Friendly, PDF & Email