Napadení

Děkuji Siri za sdělení a všem zúčastněným za záchrannou akci

   Včera večer jsme najednou s Thorou cítily náhlý pokles vibrací. Na chvíli jsme přestaly cítit i Gaiu. Vypadalo to, jako kdyby opět usínala. Cítily jsme úzkost, bolest a smutek. Něco nebylo v pořádku. Cítily jsme, že nás Gaia nás volala na to místo s jinsei a řekla nám, abychom se od ní neodpojovaly. Došly jsme tam, sedly si na listí a udržovaly jsme napojení. Cítila jsem, jak mě něco izoluje a odpojuje. Byla mi zima. Cítila jsem, jako když padá tma a energie jinsei jakoby potemněla. Cítily jsme únavu a vyčerpání, chtělo se mi spát a nic necítit. Cítily jsme, jak energie planety slábne. Ptáci nervózně křičeli, cítily jsme chlad a měly jsme pocit plíživé temnoty, která neměla nic společného s tím, že právě zapadalo slunce. Začal foukat silný vítr a najednou ptáci zmlkli úplně a v nás zůstal divný pocit jako při ohrožení. Cítila jsem, jako kdybychom byly v nebezpečí. Byla nám vnucována myšlenka, abychom z toho místa zmizely co nejrychleji. Obklopilo nás Trio Pseudotvůrců, snažili se k nám přiblížit, ale kolem celého místa se utvořil nějaký štít, takže se k nám nemohli přiblížit, aby nám ublížili.
   Cítila jsem, že je napadena jinsei. Ve stejnou chvíli jsme požádaly PJK o pomoc pro Gaiu.
   A temnota začala řídnout. Pak přilétly lodě sil světla a bylo nám sděleno, že máme odejít, že jsme svůj úkol splnily. Šly jsme domů a cítily jsme nad námi loď, která nás chránila, abychom se dostaly bezpečně domů.
   Včera jsem nevěděla, co se děje. Ale teď už mi to dochází. Oni napadli po celém světě ty energetické body, které jsou propojeny s jádrem, které Gaia vytváří, aby k ní lidé mohli k jejímu srdci. Thora měla vidění, jak ve stejný okamžik se lidé, kteří mají za úkol Gaiu chránit, shromažďují na celém světě na těchto místech a propojují se v jeden celek.
   A Thora viděla, jak ke každému takovému místu přilétá loď.
   I teď cítím hodně divnou energii venku. Vyvolává pocity strachu, bolesti, smutku a pocit ohrožení. Ale nepřipouštím si žádný z těchto pocitů. Jsme v bezpečí a ochrana PJK je dokonalá.

 

 

Zdroj: Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email