Léčení planety Země

   Měla jsem možnost vidět, k jakým procesům dochází na základě reakcí planety na kvalitu energií myšlenek nás lidí. Je tu hodně lidí, kteří už procitli, nebo se probouzí a uvědomují si, že naše planeta je živá bytost a potřebuje ke svému životu lásku stejně jako my. Ona nás miluje. A reaguje na každou myšlenku, kterou jí vyšleme. Pře pár dny jsem cítila vlnu úžasné energie, jak se spojilo mnoho lidských bytostí, aby Gaie vyslali lásku, která ji pomáhá léčit se. Cítila jsem, jak se mění kvalita životní energie planety, bylo to hodně znát, cítila jsem změnu, obnovu, léčení, lásku a radost. Ve svém srdci jsem měla radost, ale v mysli pořádný zmatek. Něco se dělo a bylo to dost významného. Přišla za mnou Gaia, cítila jsem přítomnost bytosti plné lásky a zeptala se mě, jestli to chci vidět. Souhlasila jsem, abych o tom mohla vyprávět ostatním.

   Odešla jsem s Gaiou a přenesla jsem se s ní do jádra planety.

   Kolem byla jinsei, energie čisté lásky, krásná zářící modrobílá. Nicméně tam byly i jakési šedivé chuchvalce zašpiněné energie, ze kterých se mi dělalo špatně, když jsem k nim přišla moc blízko. Hrubé vibrace z nesprávného myšlení lidí. Gaia mi řekla, abych si vybrala jeden ten chuchvalec a dávala pozor, co se bude dít dál.

   Nejdřív jsem cítila bolest a smutek, ale pak se to začalo měnit. Byla to chvíle, kdy jsem pocítila lásku, která tu zašpiněnou energii v Srdci Gaii začala ihned měnit, a to dost výrazně. Bylo to hned znát. Ta energie s nízkými vibracemi se prostě rozzářila a vrátila se do původního stavu zářivé modrobílé barvy. Láska, kterou lidé vyslali planetě, vrátila její jinsei na úroveň vyšších vibrací.

   Bylo úžasné to sledovat v přímém přenosu. Cítila jsem lásku, radost, úlevu, štěstí.

   Chtělo se mi plakat dojetím.

   K tomuto jevu dochází vždy, když nějaký člověk vyšle Zemi lásku. Má to okamžitou reakci.

   Gaie záleží na každé živé bytosti. Miluje všechny. Potřebuje naši lásku. Protože vše je propojeno.

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email