Jak jsem k PJK a Aštarovi přišla

Děkuji ti Renátko (Renata Tara Tauerová) za sdělení

   Před 13 lety jsem jela do Plzně na Irskou taneční skupinu Lord of the dance s kamarádkou. Vystoupily jsme z auta a jdeme ke vchodu do stadionu. Než jsme k němu došly, tak se přede mnou najednou objevil muž a podal mi něco do ruky. Byla to nějaká kartička, něco jako vizitka, ale z měkkého papíru. Nějak mě to zvlášť nezajímalo, co mi to vlastně dal do ruky. Koukla jsem se na to, ale pořád mě to nic neříkalo. Stál tam on…mého srdce šampión 😊Na obrázku byl Pán Ježíš Kristus. Pod ním byla webová stránka www.vesmirnilide.cz.

   Hm, pomyslela jsem si. Pěkná očiska má ten PJK. Otočila jsem to a tam byl Aštar. Ten už mě zaujal víc. Líbil se mi moc.

   Protože jsem byla myšlenkami jinde, spontánně jsem si je vsunula do peněženky, kde hajaj dodnes.

   Za několik dní jsem vytáhla obrázek a mohla jsem na obou oči nechat. Šla jsem na stránku, kterou jsem tam našla, a začala číst. Bylo toho trochu hodně a tak jsem si stránku uložila s tím, že budu pokračovat jindy.

   Mezitím uběhlo pár let a já se učila z jiných zdrojů poznávat sebe a vesmír.

   Potom přišel opět čas a vrátila se na stránky vesmirnilide.

   Až dnes si zpětně uvědomuji, co jsem tenkrát obdržela od neznámého muže za dar a klíč ke svému srdci a k cestě zpět k sobě a domů. Zpátky domů do pravého a přirozeného stvoření v pozitivním stavu a Multivesmíru, k našemu stvořiteli prvotnímu všeho a všech PÁNU JEŽÍŠI KRISTU❤❤❤

   Děkuji neznámému muži v Plzni před budovou ❤❤❤

 

Zdroj: Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email