FILMOVÍ OSCAŘI A HOLLYWOOD JAKO NÁSTROJ ZOTROČENÍ

Děkuji Míšo

 

I letošní ročník filmových Oscarů byl výkladní skříní „úspěchů“ negativního stavu, který pro masy lidí produkuje nepřeberné množství filmů. Hollywoodský průmysl účinně pomáhá odvádět své konzumenty od nitra a směřuje jejich pozornost k vnějším věcem. Obsah filmů pak mysl i psychiku člověka zanáší pavoučí sítí matrixu, který své oběti omotává sladkými slovy, jež posléze zhořknou v žaludku. Filmové celebrity představují idol zbožňování, prostřednictvím nějž elity snáze dosahují svých cílů. V době konce, před zhroucením lidských systémů, dochází k všeobecnému úpadku života na této planetě. Týká se to všech jeho složek. Jednou z těch nejviditelnějších je morální úpadek, který se odvíjí od duchovního pádu lidstva směřujícího hlouběji do zóny vymístění. Dochází k cílenému prosazování dříve nenormálních věcí, podrývajících základy zdejší existence. Jednou z nich je například podpora změny pohlaví, jehož předstupeň tkví v oblékání mužů do ženského oblečení a naopak.

Na obrázku v přiložené koláži lze spatřit hned několik viditelných aspektů negativního stavu. Herec Billy Porter je zde jako muž oblečen do černé sukně, jejíž cípy se rozevírají do stran. Černá barva symbolizuje samotnou podstatu zel a nepravd, sukně pak ukazuje na deviantní a nenormální postoje, jaké se Pseudotvůrci při budování Nového světového řádu snaží zavést. Rozevřené cípy sukně ukazují na rozmáhání se temného panství snažícího se zachvátit tento svět. Červený koberec je symbolikou krve, kterou se elity a jejich bozi napájejí a prostřednictvím níž řídí a ovládají planetu Zemi/Nula. Černá a červená barva je hlavní doménou žido-satanistických rodin iluminátů a jejich sluhů. Na bílém pozadí si lze dobře povšimnout znaku oscarových cen: pyramida, v níž je umístěn člověk na podstavci. Pyramida je jedním ze zneužitých symbolů, do jehož středu ilumináti umístili tzv. boží oko, které je jednou z poznávacích značek Pseudotvůrců. Člověk na podstavci pak symbolizuje skutečnost, že negativní stav staví svůj finální výtvor nade vše, dokonce i nad roveň pravého Stvořitele. Znamená to také přízemnost, odmítnutí pravých duchovních zákonů a principů, zaměření se na hmotu, pozemské požitky, peníze a kariéru.

Kdo má oči otevřené, ten snáze prohlédne tajné vzkazy umisťované elitami do všech viditelných aspektů lidského života.

Kdo nechce žít ve zhoršující se situaci s čipem pod kůží, které budou celoplošně zavedeny v blízké budoucnosti, má při rozdělení lidstva možnost převibrovat do 5. dimenze na Novou Zemi, kde už nejsou války, utrpení, smrt, znečištěné prostředí, důmyslný ovládací systém a podobně, nýbrž jen radost, štěstí, láska, harmonická příroda, otevřené srdce a každodenní osobní komunikace s Pánem Ježíšem Kristem Boží rodinou. Stačí mít opravdovou, ničím nepodmíněnou lásku v srdci.

• Michal Rafael & Pán Ježíš Kristus Boží rodina •

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email