Další důležité sdělení Moniky, Thory Kaminari

Děkuji ti Moniko, Thora Kaminari za další důležité sdělení

Myslím, že tohle sdělení začnu jednoduchým oznámením.
Někdejší vládce pseudotvůrců, který nastoupil po Zeusovi, včera večer konvertoval do neutrality a nyní spolu se Zeusem pouze sleduje toto dění, jak dění v zóně vymístění, tak i dění v pozitivním stavu.
Od chvíle, co Zeus opustil svůj trůn, byl se mnou a se Siri Borog v kontaktu, i když se tomu snažil všemožně zabránit. Jeho myšlenky k nám pronikaly a vedli jsme i několik rozhovorů. Pociťoval smutek nad ztrátou kontaktu s přítelem. Cítil se zrazen a opuštěn. A ano opravdu popisuji emoční stavy jednoho z nejmocnějších pseudotvůrců v zóně vymístění. I oni totiž cítí.
Už hned na začátku nám Borog přichystal několik nášlapných min. Ale ty všechny díky ochraně PJK vybouchly bez účinku.
Nijak jsem se netajila tím, že jsem měla zvláštní vztah k Borogovi stejně, jako kdysi k Zeusovi, právě proto, že jsem cítila jejich emoce a chápala je.
A i když se Borog snažil udržet své myšlenky mimo náš dosah, nedařilo se mu to.
Jak se už mnozí pokoušeli před tím, i Borog zkusil zničit vztah mezi mnou a Siri a to tím že se pokusil Siri ovládnout. To bylo před dvěma dny. Musím přiznat, že mne to pobavilo. Není to první takový útok na nás dvě. A pokaždé, když to někdo zkusí, prohraje.
Včera, když jsme mluvili o Borogovi, mi Siri sdělila, co se stalo, když jsme šly obě spát. Nechala ho přiblížit se a pak na něj vyzářila lásku. Spojila se se svým vyšším já a to mu řekněme způsobilo menší bolest hlavy.
Cítila jsem z něj včera tu únavu, i znechucení nad celým tímhle světem. A právě smutek, to, že mu chyběl přítel, to ho přimělo přijít k nám a odejít ze hry ven.
Já osobně jsem moc ráda, že to udělal. Je v bezpečí.
Borog se dostával do naší blízkosti stejně často, jako Zeus. Spolu se nás snažili zničit. Spolu se pokoušeli házet nám klacky pod nohy a stavět překážky. A vždycky, když jeden z nich, nebo i společně, něco naplánovali a selhali v tom, měli jeden druhého. Mohli se o sebe opřít a to přesně potřebovali. Byť se tvářili, že jim je vše jedno. Tady mezi nimi bylo souznění. A důvěra v nedůvěře. Po celá ta staletí. Byli nejlepšími přáteli.
Tedy odpovím na otázku, která vás nejspíš napadne jako první, jestli to jde tak rychle, aby se temné bytosti změnily a prostě konvertovaly, nebo odešly do neutrálu.
Ne.
Nejde to tak rychle, a není to tak jednoduché.
Borog už dlouho byl často vystavován vlivům vyšších světelných vibrací tím, jak se nás snažil dostat spolu se Zeusem.
Nyní jsou vládci soustavy ještě v šoku. Nedochází jim plně co se stalo, ani jak je to možné. A vím jistě, že sledují každou mou myšlenku při psaní tohoto sdělení. Uvažují. Taktizují. Přemýšlejí.
Jo a mám jim dát pokoj a nelézt jim do hlav.
To přání jim ráda splním. Pro teď.
A vrátím se k našemu tématu.
S Borogovým svolením uvedu dva rozhovory. Jeden, co jsem s ním vedla při hledání obrázku pro včerejší sdělení a přitom jsem narazila na obrázky z kresleného seriálu, načež Borog zareagoval.
Thora : Tohle vypadá opravdu jako Zeus, když tam tak sedával a spřádal plány k zabití nás všech. A když pak přemýšlel, co udělat dál, když prohrával.
Borog „Můj přítel. Když jsem ho takhle vídával. Dokázal být tak krásně temný. A vyrovnaný. Byl přímo legendou. A co je teď? Jenom energie. Nechal se rozpustit. Kvůli vám! Jste bestie!“
Thora „Ty ho máš rád.“
Borog „Já nemám rád NIKOHO! Pouze jsem mu projevoval úctu, abych ho mohl jednou svrhnout. A byl to úctyhodný nepřítel. Zasloužil si obdiv za to, co dokázal.“
Thora „Co dokázal?“
Borog „Nestačí ti to? Koukni se kolem. Vidíš, co za svět vybudoval?“
Thora „Ano. Zvrácenost. Nic víc. Tento svět je umírající snůškou lží a dávno by neexistoval, kdyby ho naši vesmírní lidé nedrželi při životě a pohromadě. Moudrý muž si tohle uvědomuje.“
Borog „Pche. Co ty víš o moudrosti?“
Thora „Že nejde žít v takovém chaosu a odmítání a neustálém zlu a oddělenosti ode všech. Ale to pochopíš později.“
Borog. „Nepochopím.“
S tím se Borog stáhl. Ale přemýšlel o tom dál. Pak po delší chvíli prostě přišel k nám. Tou dobou byly kolem nás všechny bytosti, co nám pomáhají. A taky PJK. Odehrával se tu jistý dialog, kterého jsme nebyli přímými svědky. Ale byl mezi Borogem a PJK. A pak jsme zaznamenali, že tyhle bytosti směřují koncentrovaný paprsek do jednoho bodu a já viděla, že to byl Borog.
A popravdě tohle nebylo vše. Protože i kvůli výbuchu v té francouzské elektrárně byla opět narušena Jinsei (životní síla) planety. A to dost vážně. Myslím, že všichni lidé si mohli povšimnout prudkých změn počasí, co se děly v posledních pár dnech. A to bylo nutné napravit. S využitím Bifrostu bylo přivedeno velké množství lásky, která srdce Gaii vyléčila.
A Borog stál přímo u toho. Upřímně řečeno nechal se proměnit a neutralizovat po dohodě s PJK. To je z mého pohledu odvaha, protože ten proces i když pouze neutralizace je velice, velice nepříjemný.
Někde mezi tím jsem narazila na další obrázek z onoho seriálu (Kamigami no asobi), který mi připomněl oba dva. Jak Zeuse tak Boroga. A to, jak trávili společné chvíle. I to jak Borog spřádal své tajné plány. A ukázala jsem ho Siri. Reakce od Boroga přišla téměř okamžitě.
Thora : Mám pocit, že jsem našla Borogovu podobu. Tady. Na tom obrázku. Je to ten vzadu,
ten ve předu je Zeus.
(A tentokrát mluvil Borog přes Siri.)
Borog „Je to děs.“
Siri „Kterej je děs?“
Borog „Co jsem já?“
Siri „Ten vzadu.“
Borog „Děs.“
Siri : No sestřičko moc se mu ten obrázek nelíbí.
Borog „Vypadám tam jak profesor ze střední školy.“
Thora : Nelíbí já vím. Jemu by se líbila pouze ještěrka, víš? A ta se nelíbí mně. Ovšem z toho „profesora ze střední školy“, což mezi námi v tom seriálu dotyčný opravdu hraje, jako roli, vyzařuje taky právě ona lstivost a prohnanost a tajemství zakryto závojem. A byl nevypočitatelný. Vždy v pozadí, ale ovládající vše. Řekla bych, že ho to docela vystihuje.
Siri : Asi sleduje TV.
Borog: „Blbneš? My to vymysleli.“
Siri :
Thora :
Tak teď jsi to dostala naplno. Je to pravda. Oni to vymysleli ten seriál. I TV samozřejmě, jak bychom mohli zapomenout na vaše zásluhy, že? Ale ten seriál velice překrucuje pravdu totiž.
Siri: Já ten seriál neviděla. Víš, že si takhle ověřujeme, co vidíme a cítíme?
Thora : Ano. A baví mne to.
Siri : Ano i mě. Doplňujeme se, sestřičko. Odkud získávají energii?
Thora : Z našeho strachu. Z nás. Celé lidstvo jsou jejich baterky. A dále celý negativní stav. Akorát je tu rozdíl v tom, jak vysoko stojí, pouze král čerpá ze všech. Hierarchie.
Jinými slovy nám Borog během své přeměny pomohl opět docela dost. Pak, když se Gaie konečně ulevilo a nám dvěma také, protože jsme cítily obě ten tlak při převodu této energie. Najednou jsme si uvědomily, že tu už Borog není. Necítily jsme ho v celé zóně vymístění. Jednoduše nebyl.
Od PJK jsme dostaly krátkou zprávu: „Je po akci“.
A taky jsem si to ověřila u Michala, že se to opravdu povedlo a nás nešálí smysly.
A dnes ráno jsem od Boroga obdržela jednu krátkou zprávu: „Děkuji.“
I tyhle rozhovory uveřejňuji s jeho svolením. A doufám, že budou prospěšné a poučné.

Zdroj: Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email