🇨🇿 MY JSME VÁM TO ŘÍKALI 🇨🇿

   Pseudotvůrci již dávno předtím, než jsem je uvěznil, naplánovali do detailu všechna dějství, která se budou dít na Nule po dobu jejich vlády v zóně vymístění. Ačkoliv není jejich plán dokonalý a má různá omezení a chyby (protože nejsou absolutními), připravili si v předstihu půdu pro jejich Druhý příchod, jenž nastane po fyzickém rozdělení lidstva.

   Důležitým krokem v jejich počínání je i to, kdo stane v čele USA, z nichž se řídí podstatná část světa. Ten, kdo vystřídá Baracka Obamu, bude předposledním prezidentem Spojených států před tím, než dojde k návratu mimozemských „bohů“. Stejně tak je tomu i u prezidenta České republiky Miloše Zemana, který bude v roce 2018 podruhé úspěšně znovu zvolen občany do své funkce. Je zde však podstatný rozdíl, poněvadž Zeman není jako jeden z mála politiků přisluhovačem temné strany, jako je tomu jinde.

• Citát: Skutečná pravda o volbě amerického prezidenta 2016 (přijato 10. 10. 2016)
• Celé sdělení:  http://svetelneinfo.cz/pravda-americkych-prezidentskych-volbach-rekapitulace-roce/
• Video:  https://www.youtube.com/watch?v=kYvgVuYpQCM

_

   Miloš Zeman, který má Moji ochranu, přestože si ji není vědom, svůj post obhájí a bude zvolen na druhé funkční období. Přestože o směřování České republiky, kde se buduje stejně jako všude jinde Nový světový řád, nerozhoduje prezident ani premiérova vláda, nýbrž systematicky strukturovaná síť iluminátů, z duchovního hlediska je Zemanova pozice při ochraně českého ducha národa tvořeného kolektivním vědomím velice důležitá. Až bude vzestup části lidstva do vyšších dimenzí Multivesmíru dokončen, český duch bude natrvalo zbaven poroby a útlaku. Z české země bude při rozdělení lidstva vyňato to dobré, aby se její elementy mohly nadále vyvíjet ve svobodě na Nové Zemi, kde bude český jazyk sloužit pro komunikaci všem obyvatelům této planety, která je klenotem Pravého Stvoření.

• Citát: Pravda o českých prezidentských volbách 2018 (přijato 12. 1. 2018)
• Celé sdělení:  http://svetelneinfo.cz/pravda-ceskych-prezidentskych-volbach-2018/
• Video:  https://www.youtube.com/watch?v=mM45LxZorTg

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email