Zkouška víry

DUCHOVNÍ ZÁŽITEK MILANA SABO

   Jak dobře každý ví, v únoru jsem byl v Plzni na operaci. Jak jsem tam jel, čím blíž jsem byl k nemocnici, tím hůř jsem se cítil. Ale teď to bylo naopak, cítil jsem se lépe a lépe. V únoru při operaci se děly věci, 5 minut už jsem byl úplně jinde, měli se mnou co dělat Archanděl Rafael a Anna. Já jsem jim a PJK řekl, že budu pomáhat lidem a ukazovat tu správnou cestu. Pak mě pustili domů. Po měsíci a půl mi přišla z hystologie hlavní zpráva, že mi to budou vypalovat. Hned v noci jsem měl sen s rodiči a prarodiči, mluvili se mnou, jestli bych dokázal svou víru tím, že zákrok podstoupím bez narkózy a umrtvení. Já odpověděl, že ano, udělám. Na druhý den jsem to napsal na fb, co a jak, odepsali mi, že je to šílenství a někteří, že se do toho zamíchali pseudotvůrci. Tak už jsem s nikým o tom nemluvil. Den před operací jsem si četl modlitbu a děkoval PJK za krásný den a PJK se mi zjevil. Ráno jsem jel k zákroku veselý, už jsem se nemohl dočkat, až přijdu na řadu. Když se to stalo, říkali mi, že mám zůstat do rána. Už mi chtěli píchnout injekci a vtom se zjevil PJK. Řekl jsem doktorovi: bez injekce a dělejte. Vy jste magor. Když magor tak magor, koukejte dělat, ať to mám za sebou.

   Byl jsem za patnáct minut hotov, ale dvě hodiny jsem čekal a potom jsem jel domů. Přijel jsem, napsal pár zpráv a modlil jsem se. Zjevil se PJK a já mu hned poděkoval za bezbolestnou operaci.

   PJK mi poděkoval: Milane, i já tobě děkuju za statečnost a odvahu a důvěru. Toto říkám já: Tato cesta je ta pravá, která vede k PJK. Děkuji ti PJK za pomoc.

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email