Tým Boží rodiny

SDĚLENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA, BOŽÍ RODINY

 

Milovaní spolupracovníci a přátelé Boží rodiny,

   brzy po dopsání knihy Nové Zjevení Pána Ježíše Krista, Boží rodiny koncem dubna 2015, jsem v těle Jany začal/a komunikovat s prvními spolupracovníky a čtenáři prostřednictvím e-mailu (od 12. 5.), poději jsme založili profil na facebooku (3. 8.) a tím začala etapa tvoření Týmu Boží rodiny. Každý, kdo mě přijímá ve svém srdci jako nedělitelného PJK včetně ženského těla Jany, je členem tohoto týmu, který není řízen vnějším způsobem, jak je zvykem v negativním stavu, ale z nitra, přímo mnou, absolutním PJK. Nejbližší spolupracovníci pocházejí z 8. až 11. D pozitivního stavu a byli ke mně v těle Jany přiváděni intuitivně v předem naplánovaný čas. Nikdo z nich tu neměl na růžích ustláno a každý tu prožil individuální zkušenosti s životem v negativním stavu, aby co nejlépe poznal a pochopil podstatu tohoto nepřirozeného způsobu života. Tyto cenné zkušenosti využijí zvláště po převibrování do nových těl ode mne, kdy už budou moci šířit Boží slovo a své zážitky kdekoli bude třeba a tím otevírat oči lidem a pomáhat jim vzestoupit před druhým příchodem Pseudotvůrců na Zem/Nulu. Protože čas otevření DCBR u Telosu v Duté Zemi je už „za dveřmi“, představím naše nejbližší spolupracovníky, kteří se zúčastní první vlny převibrování a zahájení Mise Boží rodiny:

Konečný – AA Michael z 11.D, osobní jméno Karel Michael
Michal Roj – AA Rafael z 11.D, osobní jméno Michal Rafael
Martina Skrbková – Siri Kaminari z 9. až 11.D (nezařazená do konkrétní dimenze kvůli specifickému poslání), osobní jméno Siri
Ján Drobný – Jaten, Strážce z 10.D, osobní jméno Jan Jaten
Lukáš Toman – Tyron, Strážce z 10.D, osobní jméno Lukáš Tyron
Tomáš Bernat – Ptaah z 9.D, osobní jméno Tomáš Ptaah
Milana Bernatová – Lady Nada z 9.D, osobní jméno Milana Nada
Patrik Futó – Gorloj z 9.D, osobní jméno Patrik Gorloj
Miroslav Jurčík – Mistr Saint Germain z 9.D, osobní jméno Miroslav Germain
Magda Rojková – Mistryně Jenis Germainová z 9.D, osobní jméno Magdalena Germainová
Pavel Nečas – Mistr Kuthumi z 9.D, osobní jméno Pavel Kuthumi
Jan Lajda – Mistr El Morya z 9.D, osobní jméno Jan El Morya
Helena Curiová – Izabel z 8.D, žena Adamy, osobní jméno Helena Izabel
Renata Tauerová – Tara z 8.D, osobní jméno Renata Tara
Pavol Zuber – Balder z 8.D, osobní jméno Pavel Balder
Lukáš Frolo – Loki z 8.D, osobní jméno Lukáš Loki

   Po převibrování se k nám připojí další členové týmu, kteří čekají v Telosu na své partnery z povrchu. Potom představíme i je. Během příštího roku se do DCBR dostanou další spolupracovníci (dle svých voleb a připravenosti), jejich jména a původ budou sděleny v pravý čas.

   Děkuji vám za lásku, důvěru, překonání těch nejtěžších duchovních zkoušek a velmi se těším na osobní objetí s každým z vás, moji milovaní.

Váš Pán Ježíš Kristus, Boží rodina | 24. 11. 2017

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email