Tak takhle to soudruzi mysleli…

Operace Lockstep:

1. fáze: Běžné nachlazení/chřipka. Nanejvýš mírné příznaky. Mediální podpora masové paranoie a strachu. Využíván chybný testovací systém, který sbírá veškerý genetický materiál v těle a spouští pozitivní výsledek. Nafouknutí čísel případů Covid prostřednictvím změny úmrtních listů, dvojnásobným započítáním a klasifikací všech úmrtí včetně jiných nemocí a přirozených příčin jako Covid 19. Lockdown nás podmiňuje k životu podle drakonických zákonů, předchází protestům a odporu veřejnosti.

2. fáze: 1. fáze povede k narušení a selhání imunitního systému z důvodu nedostatku potravy, společenského odstupu, nošení roušek a nedostatku kontaktu se slunečním zářením a zdravými bakteriemi. Vystavení 5G záření bude dále útočit na imunitní systém. Když se tedy lidé znovu objeví ve společnosti, onemocní jich více. Toto bude sváděno na Covid 19. To vše proběhne ještě před očkováním, které bude tímto ospravedlněno. Bude následovat delší a účinnější lockdown, dokud si vakcínu nevezmou všichni.

3. fáze: Pokud většina lidí odolá očkování, bude vypuštěn bojový virus SARS/HIV/MERS. Mnoho lidí na něj zemře. Přežití jen ti nejsilnější. Také bude vyvíjen maximální tlak na každého, aby se nechal naočkovat, aby se vrátil do normálu. Ti, kdo si vakcínu vzali, jsou ve válce s těmi, kteří vakcínu odmítli. Bude to anarchie ze všech stran.

A co tu máme ještě…

Covid-test-patent.pdf

Zdroj:  https://benjaminfulford.net/

Print Friendly, PDF & Email