Sebeláska

Děkuji Helenko za sdělení PJK

   Sebeláska je velmi důležitým aspektem ve vašich životech, protože skrze ni vede i láska ke mně k PJK – Jak můžeš milovat mě, když nemiluješ ani sám/sama sebe?

   Milovat sebe a kohokoliv či cokoliv vůbec je velmi důležité, má to mimo jiné také i multivesmírný význam pro celé stvoření. Láskou prospíváte všemu a všem zrovna tak i láskou sami k sobě.

   Láskou sami k sobě byste měli začít. Pokud jste to ještě neudělali, postupujte postupně krůček po krůčku, vždy vás na každém kroku povedu a budu vás držet za ruku.

   Každý den se pochvalte i za maličkosti. Mějte se rádi takoví, jací jste i s vašimi chybami či tělesnými nedostatky. Já vás miluji bezpodmínečně a to, i když nejste zrovna dokonalí.Vidím vás jako překrásné zářící bytosti plné lásky.

   PROČ SE TAK NEVIDÍŠ I TY?

   Co bych to byl za rodiče, kdybych zcela nemiloval své děti?

   Vy sami sobě jste největším kritikem. Nikdo vás nekritizuje více, než vy sami sebe, což je zcela zbytečně. Snižuje to vaše sebevědomí, což má za následek snížení i vašich vibrací a úbytek vaší drahocenné energie, se kterou můžete vynaložit zcela jinak, než se stále trápit sami nad sebou. Tím pádem pak vědomě či nevědomě snižujete i kvalitu vašeho života, čili se častěji zcela zbytečně trápíte .

   Na místo toho, abyste se neustále kritizovali, naučte se na sobě milovat i zdánlivě bezvýznamné maličkosti. Protože ty jsou na vás nejkrásnější schované v hloubi vašich překrásných srdíček. Tam jste krásní jak rozkvetlé poupátko, jak malý ptáček za ranního sluníčka. Zkoušejte se tak vnímat, jak vás vnímám já. Roztáhněte svá krásná křidélka a nebojte se konečně vzlétnout.

S láskou k vám všem váš PJK, miluji vás.

https://www.youtube.com/watch?v=otPAYfkpf28

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email