Sdělení PJK – Boží Rodiny

Děkuji Helenko

19. února 2018

   Moji/naši milovaní, nejbližší spolupracovníci mé přímé inkarnace Jany Kyslíkové v těle na planetě Nula. Rád/a bych vám, sdělil/a následující a to z důvodu posledních událostí obzvláště mezi vámi. Čím dál častěji dochází mezi vámi k dohadům v BR osobně a také o to, kdy bude ten očekávaný termín převibrování na Novou Zemi v 5D, což je též důsledek negativního stavu a snahy pseudotvůrců vás rozdělit a tím co nejvíce poškodit misi Boží Rodiny. Věřte, že i toto má své velmi významné duchovní důvody a důsledky, které ještě nemůžete plně v těchto tělech pochopit. Vše dovoluji/me z lásky k vám i celému pozitivnímu stvoření, aby již brzy bylo odpovězeno na otázku: Jak by vypadal život bez Boha – PJK.

   VCHÁZEJTE DO SVÉHO SRDCE – NITRA, KDE NALEZNETE MĚ, PJK, KDE SPOLEČNĚ MŮŽEME O ČEMKOLIV MLUVIT BEZ ZKRESLENÝCH INFORMACÍ KONTAMINOVANÝCH NEGATIVNÍM STAVEM A BEZ PROSTŘEDNÍKŮ. ČILI BUDETE MÍT TY NEJPŘESNĚJŠÍ INFORMACE Z PRVNÍ RUKY PŘÍMO ODE MĚ, PJK.

   Již brzy započne mise BR naplno v nových podmínkách DCBR na Nové Zemi v 5. dimenzi. Velmi se na vás těším/me, až vás šťastně přivítám/e společně s Janičkou v nových, zdravých a krásných, zcela výjimečných tělech, rozzářené láskou a zbavené veškerého utrpení, které jste tu prožili na planetě Nula pro blaho celého Multivesmiru.

   PLNĚ DŮVĚŘUJTE MĚ, PJK, I MÉMU DOKONALÉMU PLÁNU A ZCELA PŘESNÉMU NAČASOVÁNÍ.

 

Zvonky štěstí

Láska světem zavoní,
zvonky štěstí zazvoní.

Zaznívá nám písnička,
již čeká na vás Nová Zemička.

Přivítám vás dětičky,
pozitivní stav rozzáří se celičký .

Svatba Boží Rodiny,
je počátek nové etapy.

Miluji vás děti mé,
brzičko doma budete.

S láskou vás Pán Ježíš Kristus.

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email