Proč útoky ve světě sílí? Přečtěte si

Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní e-mail ———-
Od: sobek666@hell.com
Komu:
Datum: 8. 4. 2017
Předmět: Satan není spokojen s našimi výsledky

„AVE SATANAS 666!!!

 
Satan není spokojen s mašimi výsledky https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/434598-norska-policie-nasla-a-odpalila-v-centru-osla-bombu-podezreleho-zadrzela.html
 
Chystáme proto největší GIGATEMPL na světě. lodní tunel pro podmořskou příšeru, aby se mohla včas schovat před výpravou Bostlové do Španělska http://ekonomika.idnes.cz/norsko-tunel-lode-0me-/eko-zahranicni.aspx?c=A170407_152622_eko-zahranicni_vem
 
Norsko je zemí zaslíbenou Satanovi, dokonce mají i legální únosy dětí z křesťanských rodin.
 
V Česku chystáme satanizované 666 vlaky s průjezdem Pekla http://ekonomika.idnes.cz/andrew-mcnaughton-rychlovlaky-rozhovor-ff3-/eko-doprava.aspx?c=A170405_2317194_eko-doprava_rts
 
Dostali jsme nové 666 ambulance http://olomouc.idnes.cz/zachranka-olomoucky-kraj-nove-sanitky-dhr-/olomouc-zpravy.aspx?c=A170404_2317102_olomouc-zpravy_stk
 
Vidíte, že Satan vítězí.Snažte se víc.
 
Sobek666 (pozn. Jakub Sobek)
bratr KK“
 
 ———- Původní e-mail ———-
Od: braco@hell.com
Komu:
Datum: 9. 4. 2017
Předmět: Porážka Mariánských sil na celém Světě

„MÍ SLUHOVÉ!

 
Porážkou Mariánského společenství porážíme Mariánské síly na celém Světě. Hospodin odjímá Boží ochramu a sesílá a dovoluje Boží tresty. Ty vykonávám já o své vůli nezastaven Hospodinem.
 
Přerušil jsem spojení Mariánského společenství s Čikovem http://jihlava.idnes.cz/dalnice-d1-uzavirka-nadjezdy-demolice-dsb-/jihlava-zpravy.aspx?c=A170408_191440_jihlava-zpravy_ane
 
Ovládl jsem kroky prezidenta Trumpa a tím zasadil obrovskou ránu Mariánským silám. A prozradím vám, co moje současná loutka Trump provede. Během 12 měsíců zaútočí pozemní operací na Bašára Asada, strážce syrských křesťanů a alavitů a vymýtí je odtam jako jsme kdysi vymýtili Saddáma Husajna, našeho neposlušného syna, který začal věřit Bohu.
 
Válka v Sýrii bude začáítek třetí světové války. Vidíte, že dokážu vždy porazit Pannu Marii a Hospodina a prosadit svou vůli.
 
BRACO (pozn. Antikrist)
 
MY VÍME, JAK TO DOPADNE. ANTIKRIST S FALEŠNÝM PROROKEM A JEHO OTROKY, KTEŘÍ SE NEOBRÁTÍ K PÁNU BOHU, BUDOU NAKONEC VHOZENI DO HOŘÍCÍHO JEZERA PEKLA, NAVĚKY.
 
HALELUJAH! SLÁVA A CHVÁLA HOSPODINU BUDIŽ VĚČNĚ!
 
Petra Bostlová
 
 
 
 ——– Původní zpráva ——–
Předmět: Útoky na křesťany pokračují
Datum: 2017-04-09
Odesílatel:  
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Útoky na křesťany kvůli oslabení Mariánského společenství pokračují nezmenšenou intenzitou. Petro, probuďte vaše modlitebníky, aby více přispěli k chodu společenství. Od chvíle, kdy došlo k pádu Mariánského společenství, útoky na křesťany po celém světě se stupňují. Teprve nyní si uvědomuji, jak velká byla ochrana Mariánského společenství pro celý svět.

 
 
 
 
To já vím, že jsme našimi modlitbami a modlitebními kampaněmi chránili celý svět. Jenže i hříšníky i satanisty. A kam to vedlo? Ti se vysmívali a hřešili ještě s větší intenzitou. Nebo to brali jako naši povinnost a samozřejmost, takže zpětnou vazbu ignorovali.
 
Nebylo to už vůbec únosné, byla to patová situace. A tak Bůh Otec rozhodl o zrušení nočních modlitebních kampaní, které to dobré zakládaly. (Viz zjevení Panny Marie ze 7. března 2017)
 
Jak to mám udělat – probudit modlitebníky, aby víc přispívali k chodu Mariánského společenství? Vždyť neposlouchají ani Pannu Marii, která ve zjevení, které jsem také zveřejnila,  připomněla, že se více má podílet a pomáhat Církev zbytku na našem chodu.
 
Dnes není moderní se obětovat ani se uskromňovat, zůstali jsme téměř sami, s obrovskými dluhy a velkými problémy. Děkuji ale všem, kteří s námi zůstávají a pomáhají nám, především finančně.
 
Milostí Boží tohle období přestaneme, neručíme však za výsledky, které mohly být podstatně lepší, kdyby těch 50 procent, tedy lidský podíl, který máme v Mariánském společeství, jsme jako lidstvo využili, a ne promarnili.
 
Petra Bostlová / Mariánské společenství
Zdroj:  https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/09/proc-utoky-ve-svete-sili-prectete-si/
Print Friendly, PDF & Email