Papež František volá po „jediné světové vládě“, aby ta „zachránila lidstvo“

   Papež František tento týden volal po „jediné světové vládě“ a po „jediné politické autoritě“ s tvrzením, že vytvoření jediné světové vlády je potřebné k boji s nejzávažnějšími problémy, jako „změna klimatu“.

   Papež při rozhovoru s ekvádorskými novinami „El Universo“ řekl, že Spojené národy nemají dost pravomocí a „pro dobro lidstva“ je jim třeba udělit plnou vládní kontrolu.

   Co ale zvedá obočí nejvíce, je papežovo volání po nové globální politické autoritě. Zde je toho více od Guardian:

   Tento týden papež František vyzve ke změně životního stylu a spotřeby energie, aby se tak zabránilo „bezprecedentní zkáze ekosystému“ ještě před koncem tohoto století, jak ukazuje uniklý koncept papežské encykliky. V dokumentu v pondělí vyzrazeném italským magazínem bude pontifik varovat, že pochybíme-li nečinností, „bude to mít pro nás všechny smrtelně závažné důsledky.“

   František rovněž volal po nové globální politické autoritě pověřené „řešením omezování znečištění a řízením rozvoje chudých zemí a regionů.“ V jeho výzvě se odráží i apel jeho předchůdce papeže Benedikta XVI, který v encyklice 2009 navrhl něco na způsob super-dohody OSN k řešení světových ekonomických problémů a nespravedlností.

   Slovo „globalizace“ znamená přesně to, co říká. Je to proces přechodu světa na globální vládu. I náboženští vůdci v tomto ohromném klamu hrají svou roli.

    Ve svých slavných slovech David Rockefeller řekl, že než bude svět ochoten přijmout Nový světový řád (New World Order), bude muset dojít ke „globální krizi“. Když v roce 2008 světová ekonomika utrpěla dramatický propad, světoví vůdci opět vykřikovali, že je zapotřebí Nový světový řád s kontrolou nad financemi.

   Jak se ukazuje u papeže Františka, je ten hoax s klimatickou změnou a globálním oteplování novou, globální elitou upřednostňovanou metodou vydírání strachem k jejich pokusům o transformaci lidstva na ovce k přiblížení se k jednotné totalitní vládě.

   Znepokojuje však, že světoví náboženští vůdci se také začínají stmelovat do jednoty, aby kázali ze stejné agitky chvalozpěvů s příkazy svým ovečkám, že mají ty přicházející prvky Nového světového řádu a jediné vlády přijímat.

   Pro případ, že by vám to ušlo, světoví vůdci z rozmanité sbírky náboženských komunit už vyzvali svět k jednotě ve video-poselství zveřejněném minulý týden.

   Na to volání po světové vládě vedené papežem Františkem, ajatolláhem Al-Milanim, Dálajlámou a rabínem Abrahamem Skorkou se pohlíží jako na velký krok na cestě k Novému světovému řádu, který byl prorokován před více než 2 000 lety.

   Tito světoví náboženští vůdci se 14. června sešli, aby učinili společné prohlášení prostřednictvím tohoto videa vyzývajícího lid, aby se zamiloval do idejí přátelství a jednoty, a by překonal negativismus a rozdělování společnosti.

   Ve skutečnosti to volání po globální vládě od papeže Františka a dalších zazobaných elitářů nemá nic společného s pozdvihnutím ožebračených národů nebo se „záchranou lidstva“. Taková vláda by naopak zaručovala globální dozor, globální nerovnost bohatství a svět vedený přesně tou zkorumpovanou elitou, která v současnosti po celém světě pro sebe koncentruje bohatství a moc.

Zdroj:  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10589-papez-frantisek-svetova-vlada-zachrana-lidstvo

Print Friendly, PDF & Email