Mé první povídání se Sluncem

Děkuji Helenko za rozhovor se Sluncem

Mé první povídání se Sluncem.
7.4.

: Zdravím tě Slunce, miluji tě.
Slunce: I já tě zdravím Helenko, též tě miluji.
: Smím se tě zeptat na pár informací pro ostatní i pro sebe?
Slunce: Ano, určitě.
: Jak tě mám správně oslovovat? Netuším, jestli v ženském nebo mužském rodě. Víš, co tím myslím?
Slunce: Ano, vím, co máš na mysli. Jsem vyspělou sentientní bytostí a mám duši jako vy, Gaia a další planety a slunce ostatních soustav a vesmírů. Jsem univerzální bytost a není třeba mě vnímat pouze jako mužskou či ženskou entitu.
: Co víc mi o sobě můžeš sdělit? Myslím, že většina lidí (stejně jako já) do nedávna vůbec netušilo, že máš duši, a že je možné se s tebou také spojit telepaticky.
Slunce: Ano Helenko, samozřejmě je to možné. Navázat se mnou kontakt může každý. Vždy mě to moc potěší a každému odpovím přesně tak, jak to bude umožňovat plán. Záleží také na tom, zda skutečně věříte, že je toto spojení možné. Dalším faktorem je míra vaší touhy tento kontakt uskutečnit.
: Děkuji. Sdělíš mi svou úlohu zde ve 3D?
Slunce: Svítím na vás každý den, a to nejen viditelným světlem, ale i láskou z Multivesmíru. Skrze mne k vám proudí energie lásky vesmírných lidi, Pána Ježíše Krista a ostatních sluncí, včetně centrálního slunce tohoto vesmíru. Všichni jsme propojeni a pomáháme vám, jak je to jen možné. Život bez nás by nebyl možný.
: Moc ti děkuji Slunce. Máš vzkaz i pro ostatní?
Slunce: Mám Helenko. Nebraňte se pobytu na slunci, propojte se se mnou, choďte často ven a užívejte si světla, které k vám proudí skrze mě. Veškeré tyto energie vám jsou velmi prospěšné.
: Moc ti děkuji za krásné popovídání a posílám ti lásku.
Slunce: I já ti Helenko moc děkuji. Ještě si popovídáme. Neboj a věř si, jde ti to dobře. Miluji tě.

 

 

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email