Hovory s PJK 5

Děkuji ti Tomáši za pokračování rozhovoru s Pánem Ježíšem Kristem a vesmírnými lidmi

Já: Pane Ježíši Kriste, chci se tě zeptat na to, jak jsi se stal ze Stvořitele prvotního všeho a všech Pánem Ježíšem Kristem. Můžeš mi o tom povědět více? Děkuji.
PJK: Ano, mohu. Dříve jsem byl čistou energií a vědomím, komunikoval jsem prostřednictvím andělů. Nemohl jsem se objevit fyzicky v jednom okamžiku tak, jak to znáte v současnosti. Proto jsem prošel fúzí Ježíšova těla, ze kterého díky ní byla odstraněna všechna zla a nepravdy (jednoduše řečeno). Nyní se díky tomuto aktu mohu v plně očištěném Ježíšově těle objevit kdekoli. Opanoval jsem negativní stav a v pozitivním stavu mohu být na nekonečně místech a časech současně.
Já: Děkuji ti za toto vysvětlení. Mám někdy pocit, že se mi se Stvořitelem prvotním všeho a všech komunikuje lépe a snáze. Jaké máš vysvětlení?
PJK: Tvá buněčná paměť si pamatuje čas, kdy tomu tak opravdu bylo, tedy před tím, než se stal Stvořitel Pánem Ježíšem Kristem. Proto si vybavuješ příjemné chvíle. Víš, že jsem se stal plně a stoprocentne Pánem Ježíšem Kristem v 80. letech minulého století, kdy byla také napsána kniha Nové Zjevení PJK od Petra D. Francucha.
Já: Ano, rozumím ti. Jsem zvědavý na to, kdy se plně setkáme. Myslím ne jen duchovně, ale i fyzicky. Četl jsem i o tom Rumunsku. Dalo mi to novou krev do žil, protože miluji toto odhalování pravdy a cítím v tom kus sebe.
PJK: Setkáme se.
Já: Chci se setkat i s ostatními, třeba na vesmírné lodi Šáre. Přestává mě bavit ta hra na člověka. Je to opravdu konečná, doznívající loutkohra. Vidím přesně, co se děje.
PJK: Nebude to dlouho trvat. Cítíš na vlastní kůži konec lidského snažení, je to pro tebe velká zkušenost. Znamení konce, čili i nového začátku, jsi viděl vícekrát. V poslední době to byly např. volby v USA, články o Nibiru, zprávy o mikročipech, objevení tajných podzemních sálů v Rumunsku (jak jsi právě zmínil) i jinde po světě.
Já: Ano, ty sály mě velice zajímají. Cítím z nich kus sebe, vím, že jsme je v minulosti stavěli, dokonce i pyramidy. Pyramidy v Chichén Itzá mne vždy velmi přitahovaly.
Jen kdyby ti zednáři a ilumináti do toho nestrkali nos, protože vše zatajují. Stejné dělá i Vatikán. Nemám z nich však strach, ale spíše mě zdržují.
PJK: Nech je plavat, víš, že je vše dokonalé. Ty objevy jsou pravdivé, je jich po světě mnohem více (viz. Atlantida).
Já: Dobře, děkuji ti za informace. Vím, že mají sposty tajných informací o historii, dávných kulturách, mimozemšťanech a neznámých technologiích, ale nic nevydávají na veřejnost. Je to jejich hra, nenesu odpovědnost za jejich karmu.
Pane Ježíši Kriste, mám další malou otázku: Povídám si stále s tebou, nebo se do toho někdy zapojují i vesmírní lidé a andělé? Občas mám tento pocit.
PJK: Máš správný pocit. Součástí rozhovoru jsou i naši andělé.
Ja: Dobře, pozdravuji je tedy přímou řečí: Pozdravuji vás vesmírní andělé a děkuji.
Vesmírní lidé: Děkujeme s láskou.
Já: I já moc děkuji.
Vesmírní lidé: Zdravíme tě. Víme, že přemýšlíš o té knize.
Já: Přemýšlím. Dostal jsem ten impuls opět včera. Jen jsem hodnotil situaci.
Vesmírní lidé: Nezůstávej jen u hodnocení. Raději jednej s láskou, s tou jde všechno lépe.
Já: Já vím, je to dobrý nápad. Ano, s láskou jde vše a s vaší nezfabrikovanou DNA to jde jistě ještě lépe, ale já jsem teď člověk.
Vesmírní lidé: (smích) Víme, že jsi člověk, ale jen z části. I ty máš DNA, jejíž šroubovice se propojují. Na napsání knihy máš informací víc, než pouze na jeden svazek. Máš velký dar přijímat pravdivé informce z duchovního světa.
Já: Ano, vím, o to si starost nedělám. Jde o to, že s tím nemám zkušenosti. Kniha se sama nevydá…
Vesmírní lidé: Víme, se vším ti pomáháme. Jakmile se do toho dostaneš, rozjedeš se více v otáčkách.
Já: Zajímavá výzva. Myslím, že zkusit to mohu určitě.
Vesmírní lidé: Jsme s tebou. Nikam nespěchej, protože jsi tady a teď.
Já: Dobře tedy. S láskou děkuji, pozdravuji všechny i na lodích. Spojil jsem se na FB s Janou a dalšími vyspělými duchovními bytostmi. Zatím se moc nevyznám ve jménech těchto inkarnovaných vyspělých bytostí. Mluvil jsem s Janou o Bernatových a o tom, kdo jsem já.
Vesmírní lidé: S tím si nedělej starosti. Víš moc dobře, že jsme všichni rodina. Názvy ti půjdou postupně v čistotě duše. Každý má svou ochranu, proto se vše dozvídáš postupně. Posíláme lásku, rádi s tebou komunikujeme.
Já: Moc děkuji s láskou.

Zdroj: Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email