Hovory s PJK 4

DĚKUJI TI TOMÁŠI
26.1.2017
Já: PJK je tady sdělení pro dnešní den, prosím tě?
PJK: Ano je tady, věnováno očistě kolektivního i osobního vědomí, osvobození od lidského a negativního stavu.
Já: Ano děkuji ti, připravuji své nastavení ega pro dobrý příjem.
PJK: Můžeme začít. Jak jsi viděl, funkce ovládacích programů je vrstvena (více vrstev + propojovací programy). To víš, již dlouhou dobu to novější ukazuje, odkud ty programy pocházejí. Viděl jsi, že jsou odvozeninou pravého života, například život na této planetě je několikerou odvozeninou z pravého přírodního stupně pravého stvoření. Negativní stav prostě jen odvozuje z pravého stvoření. Jak jsi zaslechl kouskem ucha, dnes ve zprávách vědci uvažují o tom, že život mohl vzniknout na Marsu. Samozřejmě taky nesmysl, jen odvozenina. Život vznikl přímo od stvořitele jeho/jejím nadělením. Ale negativní stav už ani sám neví, co je co, jaká je odvozenina od čeho. Důležité je, že máš jasno ty.
Já: Ano, když jim nevyjde Mars, mohou život odvodit i z jiných planet, mají jich tady ještě dost (samozřejmě vtip ). Dobře tedy, co s tím teď mohu PJK dělat, zvláště u odvozenin, které v rámci lidského života potřebuji (peníze, jídlo, potřeby)?
PJK: Prozařuj je láskou z nitra, ony postupně odpadnou a dají se do pravé pozice. Vzpomínáš si, když jsi řešil velké problémy a nejdříve jsi nevěděl, co s tím a potom jsi je nechal volně plynout, vyřešily se a teď na ně koukáš jak na maličkost.
Já: Ano, každý rok jsem si jich několik psal, co chci vnitřně i zevně vyřešit.
PJK: Ano a vyšlo ti to. Řešil jsi totiž vše s láskou. Každá věc, či lidský problém v životě prošly několikrát odvozováním, čím více je odvozen, tím horši kvalita = negativní stav. Prací na odstraňování odvozenin pomáháš nejen sobě ale i kolektivu.
Já: Ano, pracuji na tom stále, uvědomuji si odvozenost tohoto světa.
PJK: Jak jsi viděl v ovládacím centru ještírků, mají jakoby různé mixy směsí odvozenin, které kombinují mezi sebou, výsledkem je nesmysl. Samozřejmě nic víc nelze čekat. Těmi směsicemi pak ovládají spící lidi přes jejich životní pásky.
Já: No viděl jsem jasně i tu část, kde byly pozitivnější programy (pěkné písničky, pozitivní internetové stránky), které se snažili kombinovat vkládáním horších odvozenin, ale moc jim to nešlo, spíš naopak, hodně se jim tím ovládání narušilo.
PJK: To je dobrá připomínka, skutečně kombinují info od světelných duší s negativními směsicemi ,ale nedaří se jim, vše jim v tom bodě padá, každý pozitivní úmysl má silnou ochranu a vyzařuje lásku.
Já: Děkuji ti za povídání, ahoj.
PJK: Jsme zase jinde, děkuji ti, pamatuj: vše lidské je dočasné, láska je věčná, ahoj.

Zdroj: Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email