Dr. Vernon Coleman – Vaše tělo a mysl jim nestačí. Chtějí vaši duši

 

Přepis videa:

Je více než jasné, že celý koronavirový hoax byl zorganizovaný a připraven psychology, kteří se specializují na vymývání mozků a na to, čemu se ve vojenských kruzích říká psychologická válka. Statistiky jasně ukazují, že koronavirus už není epidemie. Doktoři všude na světě přiznávají, že na koronavirus umírá velmi málo lidí.

Spousta doktorů navíc tvrdí, že žádná epidemie nikdy nebyla. Že to celé byl jen trik a obrovská manipulace. Doktoři a sestřičky dostali zprávu, že přijdou o práci, a už nejspíše nikdy pracovat nebudou, pokud budou mluvit s médii. Pár z nich mluvilo anonymně a přiznali, že nemocnice nebyly plné. Bylo jen málo případů covidu-19. Bylo mi řečeno, že pár pacientů, u kterých se zjistil covid-19, byli mnohokrát testovaní – a při každé příležitosti to považovali za test nového pacienta.

Takže každý pacient, který testoval pozitivně, se stal 10 nebo 12 případy koronaviru. Celá tato fraška byla uměle vytvořená a my jsme byli zmanipulovaní. Doktoři a sestřičky v některých nemocnicích podle všeho nosili roušky, jen když tam byla veřejnost. Nedodržovali rozestupy, pokud poblíž nebyly kamery, které by natáčely doktory a sestřičky, jak tančí a tleskají. V Británii se kliniky praktických lékařů zavřely a pokud lidé chtěli mluvit s doktorem, museli mu zavolat. Pohotovosti teď budou otevřené jen pro pacienty, kteří zavolali a sjednali si schůzku. Příští středu odpoledne si zlomím nohu, mohu si tedy sjednat schůzku, prosím?

Kolem 15:30 by to mělo vyhovovat. Ve čtvrtek večer budu mít asi mrtvici. Mohu si domluvit schůzku na 22:45, prosím? Do doktorské kliniky a nemocnice se brzy dostanete jen skrze internet. Osobní lékařství se stane věcí minulosti. Umělá inteligence začíná vše ovládat. Telemedicína nahradí tradiční medicínu. Operace, když jsou nezbytné, budou ve výsledku prováděny roboty. Doktoři a sestřičky to ještě nepochopili, ale budou nadbyteční. A není náhoda, že obchody mají problémy.

Všichni musí nosit roušky a obchody musí na podlahu umístit upozornění o udržování rozestupů. Tohle je navržené k tomu, aby nakupování byla nepříjemná zkušenost, aby si všichni nakupovali přes internet. Říkat obchodům, aby nepřijímaly hotovost, je naprostý nesmysl. Zdá se, že je to navržené, aby malé obchody zbankrotovaly tím, že celou zkušenost z nakupování dělají pro mnohé nesnesitelnou. Současný systém je navržen k tomu, aby zničil obchody na hlavních třídách.

Podobným způsobem pravidla o udržování rozestupů ničí hospody a restaurace. Pravidla o povinnosti nošení roušek a o nutnosti zanechání svých osobních detailů u zaměstnance hospody nebo restaurace. Psychologové vědí, že jeden nebo dva lidé budou hospody a restaurace chvíli navštěvovat, ale většinu lidí bude tento nařízený systém unavovat. Politikové, kterým radí odborníci na vymývání mozků, nás kontrolují tak, že nám dávají trochu svobody, a pak nám ji odebírají.

Je nám říkáno, že můžeme jezdit na dovolenou do zahraničí, aniž bychom museli podstoupit 14denní karanténu, ale pravidla se při naší dovolené mohou změnit, což bychom pak museli být dva týdny v izolaci. Seznam zemí, které můžeme navštívit bez karantény, se neustále mění. Jen šílenec by si naplánoval dovolenou v zahraničí bez vědění, jaká pravidla budou po návratu. Plán je, rozrušit nás, udržet nás v depresích a ve strachu. To je, co nám naše vlády záměrně dělají. Vlády nám vždy lžou. Pamatujete na válku ve Vietnamu, Kubu, 11. září, zbraně hromadného ničení, které neexistovaly? Ale lži se povýšily na nové úrovně.

Nyní chtějí kontrolovat úplně vše. Neustále nám říkají o zavádění drakonických opatřeních v jiných oblastech, a jelikož pravidla jsou v každé oblasti jiná, nikdy nevíme, jakým trestům se vyhneme. V jedné části Ameriky můžete za nenošení roušky jít na rok do vězení. V jiné části Ameriky musíte zaplatit pokutu 2000 dolarů, ale bez hrozby vězení.

V Texasu bylo některým lidem řečeno, že by měli nosit roušky u sebe doma. Strážce v jednom obchodě vytáhnul zbraň na muže, který neměl roušku. V Kalifornii lidé volají policii, pokud slyšeli souseda kašlat nebo kýchat. Práskači a podrazáci, kteří rádi podporují systém, jsou součástí nového hromadného systému sledování.

Pokud si koupíte krabici jednorázových roušek, nejspíše na straně krabice uvidíte vytištěný text, varování, že rouška vás nechrání před viry jako je ten, co způsobuje covid-19. Samozřejmě, že nechrání. Virus prochází přímo skrze roušku jako moucha skrze pletivo. Pokud máte pocit, že s vámi zachází jako s válečným zajatcem, tak tuto situaci začínáte chápat. Probíhá globální převrat, který je veden Spojenými národy, Světovou zdravotnickou organizací, nadací Iana Bradyho a Myry Hindleyové… promiňte… nadací Billa a Melindy Gatesových, myslím… Ian Brady a Myra Hindleyová jsou mrtví, takže to nemohou být oni.

Světovým ekonomickým fórem a různými miliardáři. Jejich cíle jsou poměrně jasné. Chtějí přeuspořádat svět, chtějí světovou vládu, chtějí zničit vše, co považujeme za normální. Chtějí zničit naši historii. K tomu jim pomáhá kampaň Black Lives Matter. A chtějí nás přinutit, abychom na vše používali internet. Chtějí nás všechny pravidelně očkovat, a chtějí, abychom s sebou nosili imunitní pasy, když chceme vyjít z domu na nákup nebo k doktorovi. Chtějí nás sledovat každou minutu dne.

Chtějí, abychom používali autonomní auta, protože je lze na dálku kontrolovat. Chtějí, abychom měli chytré měřiče, aby nám mohli utnout dodávku elektřiny, pokud se nebudeme chovat správně. Tvoří tzv. chytré silnice, které se zdají navržené k tomu, aby tvořily větší zácpy. Neustále se měnící rychlostní limity způsobují více dopravních zácp a spoustu pokut. Chtějí, abychom na veškeré nakupování používali mobilní aplikace a chtějí, abychom všichni byli závislí na státu.

Chtějí zničit malé podniky, aby naše veškeré potřeby mohly naplnit velké nadnárodní korporace. A chtějí nahradit lidi roboty. Budoucnost, kterou pro nás naplánovali, se jen z malé části podobá světu, na který jsme si zvykli. A koronavirus je klíčovou součástí plánu. Virus nás vystraší, abychom poslouchali jejich příkazy bez otázek. Používají techniky psychologické války, aby nás udrželi pod kontrolou. Jediná epidemie, která tu je, je epidemie korupce. Jedinci, kteří pomáhají s povinným testováním a sledováním jsou dnešní strážci koncentračních táborů. Došlo ke globálnímu převratu a na naše životy detailně dohlíží skupina velmi zlých lidí a organizací, kteří jsou odhodlaní, ovládnout svět, aby ho přeuspořádali, aby sloužil jejich sobeckým, komerčním a politickým zájmům.

Náš politický systém nás naprosto zklamal. Chtějí se zbavit starých lidí, střední třídy a škol. Chtějí se zbavit kohokoliv, který není považován za přínos státu. Chtějí, aby se děti vzdělávaly přes internet a moc je nezajímá, jak dobře vzdělané jsou po vystudování. Nutit děti, aby dodržovaly rozestupy, je naprosto zbytečné a tak kruté, že to lze jen popsat jako zlo. Vytvoří to emočně narušené děti, kteří se budou bát bakterií, mít sebevražedné sklony, vražedné sklony, budou neurotici a psychotici.

Z mnohých z nich se stanou psychopati. Jsem přesvědčen, že tohle vymysleli psychologové a vojenští odborníci na ovládání mysli, kteří pomáhají ve vytvoření našeho nového globálního světa. Nebyl bych překvapen, kdyby přinutili děti, aby nosily roušky. Nejprve jsem si myslel, že nařízení dodržování rozestupů ve školách vychází z nevědomosti, ale tomu už nevěřím. Tohle je záměrné a je to téměř nepochopitelné zlo. Chtějí snížit globální populaci, přinutit nás do izolace, dělají hospody nesnesitelné a zavírají noční kluby, což chlapcům zabrání v tom, vídat dívky, a naopak. Není náhoda, že autority v posledních pár letech prosazují homosexualitu, transexualitu a změnu pohlaví.

Tohle vše je otázka moci, kontroly a peněz, ale ne nezbytně v tom pořadí. Kontrolují naši dodávku potravin, plánují nedostatky, které povedou k panice a hromadnému hladovění, zejména v rozvojových částech světa. Farmy, centra pro balení a rozvoz potravin po celém světě se uzavírají, protože zaměstnanci, obvykle bez příznaků, jsou testovaní s pozitivními výsledky.

Proč, možná se ptáte, se zaměřují na testování pracovníků s potravinami? Díky magorům, co propagují změnu klimatu, kteří byli velmi úspěšně zmanipulováni, dojde k obrovským nedostatkům energie. Na delší období nebude dostupná elektřina, vytápění a vaření bude pro mnohé téměř nemožné. Nedávné demonstrace Black Lives Matter byly zmanipulovány, aby požadovaly ukončení financování policie. Plán je, nahradit policii armádou s drony a roboty.

Je pozoruhodné, jak demonstranti Black Lives Matter byli zmanipulovaní k tomu, aby pomohli převratu, který jim zničí život. Chtějí vše kontrolovat. Chtějí naše těla, mysli a duše. Pokud se nebudeme bránit, brzy z nás budou jen otroci systému. Bojujeme válku teroru. ale naši nepřátelé nejsou zahraniční vlády… jsou to naše vlastní vlády a mezinárodní organizace jako Spojené národy a Světová zdravotnická organizace. Všichni se musíme postavit systému.

Doktoři by nás všechny mohli ochránit tím, že by všem jasně vysvětlili, že tzv. pandemie nikdy neexistovala… byl to trik, aby nás připravil na převrat a ovládnutí. Jakmile se koronavirový hoax náležitě odhalí, celý plán se zhroutí. A pro manipulátory, spiklence a nepřítele bude nemožné, použít stejný trik. Děkuji, že jste sledovali starého muže v křesle a děkuji za vaši podporu. Prosím, sdílejte tohle video na sociálních sítích. Sdílejme pravdu. Pokud chcete video přeložit, to by bylo skvělé.

Pokud moje videa zmizí, navštivte můj web www.vernoncoleman.com, kde najdete přepisy videí i těch smazaných. Tento kanál není zpeněžen a nepovolil jsem žádné reklamy a nemám žádné sponzory. Ani na webu nemám reklamy a sponzory. Pokud byste rádi viděli více mých videí, prosím, odebírejte můj kanál, protože videa občas mizí. Pokud navštívíte mainstreamová média, prosím, požádejte ostatní, aby se podívali na tato videa. A pamatujte, může se zdát, že jste sami, ale nejste. Více a více lidí se každým dnem probouzí. Společně tuto válku vyhrajeme. Děkuji za sledování.

Překlad: David Formánek

Zdroj:  https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-vernon-coleman-vase-telo-a-mysl-jim-nestaci-chteji-vasi-dusi/

Print Friendly, PDF & Email