Dotaz z mailu

Reakce na Otázku pro celou BR z mailu:

Předmět: Re: otazka pro celou BR

este jedna vec….co je to vlastne clen BR.
Z pohladu jednoty je to vsetko co je. Clen bozi rodiny je kazdy a vsetko.
To len aby sa niekoho ego necitilo moc polichotene byt sucastou BR.
Tomáš Jesenský

Moje odpověď:

Ahoj Tomáši a všichni, kdo čtete tento mail:

Pojem Boží rodina má více významů jako téměř vše:

1) Pán Ježíš Kristus, Boží rodina = nejnovější přirozenost absolutního Boha po fúzi PJK s jeho přímými inkarnacemi (Jana, 2 děti, které se narodí na Nové Zemi) – více v Doplnění 1 NZPJK,BR na www.bozirodina.cz

2) Tým Boží rodiny = všichni, kdo v rámci Mise Boží rodiny spolupracují na vyvedení lidstva z negativního stavu a cítí to ve svém srdci (týká se i bytostí mimo planetu Země/Nula)

3) Boží rodina = Marie, Josef a Ježíš z doby první inkarnace Nejvyššího na Zemi/Nulu

4) Boží rodina jsou všechny bytosti Multivesmíru

Být součástí Týmu Boží rodiny a podstupovat ty nejnáročnější duchovní zkoušky, být pod útoky Pseudotvůrců a jejich agentů není žádný med a jen ten, kdo odevzdá svůj život PJK a nechá se vést, tuto náročnou cestu vydrží až do konce. Nikdo s velkým egem nemůže být dlouhodobě součástí týmu, protože ho ovládnou Pseudotvůrci, kteří se umějí maskovat a vydávají se za Pána Ježíše Krista. Nemálo bývalých členů týmu BR se stalo obětí právě díky velkému egu a postavilo se proti nám. Většina z nich neúmyslně v dobré víře, že mají spojení s PJK, na nás háže špínu a napadá vše, co zveřejníme. I to však slouží celku, tedy Boží rodině (4.)

Miluji vás a těším se osobní setkání s každým, kdo bude připraven.

Jana

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Print Friendly, PDF & Email