Adrenochrom a anti-aging: Proč je tolik dětí unášeno a rituálně vražděno

„Přichází čas předložit širší veřejnosti šokující tajemství dalekosáhlého unášení dětí a celoplanetární sítě obchodu s dětmi“, píše Daniel Prinz.

V důsledku odhalení při skandálech Pizzagate a Pädogate se mnoho lidí po celém světě ptá, jak to vlastně skutečně je s těmi jako epidemie bujícími únosy dětí?

Proč každý rok zmizí mnoho dětí, které jsou často znásilňovány, mučeny a pak v některých – hlavně satanistických – kruzích obřadně vražděny?

Přichází čas předložit širší veřejnosti šokující tajemství těchto únosů dětí a celoplanetární sítě pro obchod s dětmi, aby byl pochopen v pozadí skrytý chorobný „smysl“ toho. Jde zde o mnohem víc než o „pouhou“ pedofilii.

Varování: následující řádky se nehodí pro citlivé povahy!

První krok je snadný, najdete články, v nichž se píše, že se starším lidem k jejich omlazení injekcemi podává krev mladých lidí do 25 roků věku. Odborně se to nazývá parabióza. Bádání v oblasti zábrany stárnutí (anti-aging) se přitom nezastavuje ani před obludnějšími metodami.

Skutečný rozruch a celosvětové rozhořčení způsobil v r. 2016 článek na serveru Inc., v němž je Peter Thiel, spoluzakladatel elektronické banky Paypal a miliardář, uváděn jako velký zastánce transfuzí krve mladých lidí. Jeho podnik se obrátil na kalifornskou firmu Ambrosia LLC, která třiceti- až osmdesátiletým lidem v injekcích podává krevní plazmu dárců, kteří jsou „mladší než 25“. Cena litru krve: 8.000 US-dolarů.

Zakladatel společnosti Ambrosia, Jesse Karmazin, tvrdí, že krev mladých lidí nejen obsahuje všemožné proteiny, jež zlepšují fungování buněk, ale také přimějí tělo příjemce k tomu, aby svoji tvorbu těchto proteinů zvýšilo. Tyto účinky jsou podle jeho vyjádření trvalé, geny tím prodělají restart.

Společnost Ambrosia si krev obstarává v krevních bankách, které dodávají také farmaceutickým firmám. Článek na CNBC se zmiňuje o tom, že tyto transfuze krve jsou prý odebírány mladým dospělým a mladistvým. Žáci a studenti v USA prý netuší, kam jimi darovaná krev směřuje.

To, co bylo dříve často odmítáno jako „konspirační teorie“ (teorie o tajném spiknutí), nyní jedna firma a veřejný tisk předložily a potvrdily tak, že je to schopné uveřejnění ve sdělovacích prostředcích hlavního proudu; totiž, že starší lidé používají mladou krev k svému omlazení. A zde si lze rychle spojit jedno s druhým: vládcové znají toto vědění už dávno a čím je taková krev mladší, tím je asi její účinek silnější. Protože prý se ale nyní krev daruje příliš málo, je nutné se ptát, ze kterých zdrojů se tedy mladá krev jinak přece jen získává? Článek na serveru Inc. zmiňuje, že pro prodej těchto krevních transfuzí musí firma Ambrosia nacházet jiné zdroje. Které to jsou ale zůstává otevřené.

Adrenochrom – omamná látka pro „elitární“ kruhy?

Internetem už nějakou dobu bloudí odborný termín „adrenochrom“ ve spojitosti s (rituálním) vražděním dětí a především malých dětí. O jakou látku přitom jde? Adrenochrom vzniká, když hormon adrenalin, vznikající v nadledvinkách, za přístupu vzduchu oxiduje.

Při studiích prováděných klinikami na počátku 50. let 20. století k léčbě duševních nemocí byl adrenochrom zkoumán a přišlo se na to, že navozuje halucinace, podobně jako LSD a meskalin. Také britský spisovatel Aldous Huxley (román „Překrásný nový svět – Konec civilizace – Brave New World“) ve své knize „Brány vnímání“, zveřejněné v r. 1954, zmiňuje adrenochrom jako omamnou látku podobnou meskalinu.

Hunter S. Thompson ve své knize „Fear and Loathing in Las Vegas (Strach a hnus v Las Vegas)“ také jmenuje adrenochrom jako silnou omamnou látku. Stejnojmenný hollywoodský film přináší scény týkající se této drogy. Také britský televizní seriál „Lewis“ v 2. příběhu své 1. části zmiňuje tuto látku jako ultimativní drogu, jež prý je nejryzejší a nejúčinnější, když se odebírá živé oběti.

Snad to vše vypadá jako děsivá historka o strašidlech, ale připomeňme, že adrenochrom je výsledkem rozpadu adrenalinu. A jak nejlépe vystupňovat hladinu adrenalinu v těle člověka až na absolutní maximum? Tím, že je až do krajnosti mučen, jsou mu způsobovány největší možné bolesti a utrpení a je v něm vyvoláván strach ze smrti!

V létě roku 2017 někdejší pracovník americké výzvědné služby CIA Robert David Steele potvrdil, že ve spojení s pedofilií je cílem terorizovat unesené děti za účelem „adrenalizace“ jejich krve a následně odebírat tekutinu z morku jejich kostí. Satanismus a pedofilie, jak tvrdí Steele, jdou spolu ruku v ruce. Při tom jde prý v těchto kruzích také o pití krve dětí rituálně usmrcených (která prý díky adrenochromu vzbuzuje radostný pocit „povznesenosti“), o krádeže tělesných orgánů a o kanibalismus (lidožroutství). Tedy vskutku droga osvícených (iluminátů)!

Krajně vysoce ziskový celoplanetární obchod s dětmi slouží přesně tomuto propastně chorobnému a strašnému účelu! Nejde přitom jen o chorobný, ryze sexuální sklon několika málo zvrhlíků. Steele říká jasně: „Je to ústřední část Skrytého státu a jako taková elity spojuje. Je ale také Achillovou patou Skrytého státu.“

V souvislosti s tím je velmi pravděpodobné, že pedofilií prosáklý Hollywood nám už celá desetiletí „privilegium“ pití krve k zachování života a k „zábraně stárnutí (anti-aging)“ v symbolické podobě předkládá ve filmech o upírech. Nic není náhoda. Rituální obětování lidí bylo ve starých kulturách, co lidská paměť sahá, a je to dobře doloženo.

Původní videofilm na Youtube, obsahující rozhovor novináře se Steelem, který se jmenoval „CIA Insider: Pedophilia Is Only the Gateway, Vampirism Is The Destination (Pracovník CIA: Pedofilie je jen vstupní branou, cílovou stanicí je upírství)“, byl ale smazán a videofilmy se Steelovými brizantními výpověďmi stále znovu mizejí. Některé síly se úporně snaží zabránit tomu, aby se takové informace dostaly k širší veřejnosti. Občas lze videofilmy s tím, co říká o tomto pozadí věcí, najít na Youtube přes vyhledávací slova „robert steele pedophilia“.

Robert Steele také řekl, že v této síti pedofilie je zcela významně zastoupena katolická církev a ještě jedna jiná kabalisticky orientovaná skupina. Podle jeho odhadů je každý rok uneseno 8 milionů dětí, které jsou předávány této temné síti jako otroci a oběti. Těmto dětem prý přitom zbývají nanejvýš dva roky života. Také úřady pečující o děti a mládež, jak říká Steele, jsou součástí této celoplanetárně pracující sítě, odbírají děti rodičům, aby je prodaly pedofilům.

Když shlédneme jen počet „vzetí do péče“ provedených německými úřady pečujícími o děti a mládež, zjistíme, že tento setrvale roste. Bylo-li to v roce 2015 ještě zhruba 25.000 případů, v roce 2016 to bylo více než 84.000 a v roce 2017 více než 61.000 případů vzetí do úřední péče. Jak je to celosvětově? Podle výpovědí svědků činí náklady v domově pro děti a mládež 3.200 euro za jedno dítě měsíčně.

Zpravodajská internetová stránka Welt.de zjistila, že umístění v domovech jejich svobodně tržním provozovatelům přináší devět miliard euro ročně. Obchod za desítky miliard! A to ještě nejsou započteny zisky z adopcí. Kam v posledně uvedených případech ty děti mizejí, si nyní pomalu umíme představit… Není divu, že také dětští běženci bez doprovodu jsou v tomto scénáři „vřele žádoucí“. Jak jeden případ takové „krádeže dítěte“ úřadem může vypadat a postihnout i nevinné rodiče, se lze dočíst zde ve zprávě jedné takto postižené matky.

Milé čtenářky a milí čtenáři, to je mohutné odhalení!

Takto se ozřejmuje také smysl a sřetězení všech těch legálních darů tělesných orgánů a akcí darování krve provozovaných Německým červeným křížem, Maltézskou pomocnou službou, Johanitskou pomocí při nehodách atd., které všechny jsou „náhodou“ církevními organizacemi. Koneckonců je snahou získat čerstvý „materiál“ všemi možnými způsoby.

Vím, že tohle vše je těžké pokouření a nejprve je těžké tomu uvěřit a zvládnout to. Ale teprve teď konečně chápeme, proč se tyhle věci dějí. A vědění je první důležitý krok k prozření, ke změně vědomí a ke změnám. Proto vás prosím, abyste tyto informace šířili a tím napomáhali k tomu, aby tohle velmi skutečné strašlivé dění bylo rychleji odkryto, doufejme, že ukončeno, a aby tyto zločinecké nestvůry byly pohnány k odpovědnosti!

To vše má v oněch „elitárních“ kruzích také svoji „energetickou složku“, která při tom obřadném usmrcování má zvláštní a důležitou roli. Více podrobností k tomu a k zapletení Vatikánu do toho, jakož i o mnoha dalších „nepohodlných“ tématech píši ve svých knihách „Wenn das die Deutschen wüssten (Kdyby to Němci věděli)…“ a „Wenn das die Menschheit wüsste (Kdyby to lidstvo vědělo)…“.

Originál:  epochtimes.de

Pro tadesco.cz přeložil kocour mourek

Zdroj:  https://tadesco.cz/adrenochrom-a-anti-aging-proc-je-tolik-deti-unaseno-a-ritualne-vrazdeno/

Print Friendly, PDF & Email