10 aktuálních trendů operace koronavirus k říjnu 2021

(pozn.: odkazy, fotografie a videa v původním zdroji dole)

Zde jsou uvedeny nejnovější COVID trendy, navazující na 10 COVID trendů ze srpna 2021 a 10 COVID trendů ze září 2021. Situace se stupňuje, protože agenda NWO se odehrává předvídatelným způsobem, krok za krokem. Vlády po celém světě, zejména vlády anglicky mluvících zemí USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie a Nového Zélandu, se podezřele zoufale snaží, aby byl každý občan očkován – včetně zranitelných osob, jako jsou děti – bez ohledu na to, co to bude stát, a bez ohledu na to, jak moc budou muset veřejnost uplácet, vydírat, přemlouvat a nutit. Je to doba, kdy se surrealistické stává skutečností, kdy jsou pošlapávány dlouholeté právní a kulturní tradice. Je to doba nekontrolovatelných vlád a nesvéprávných lidí. Je to doba, kdy se každý jednotlivec musí rozhodnout, zdali dá přednost konformitě, společenskému uznání a (v některých případech) výplatní pásce, nebo zdali dá přednost svobodě bez ohledu na cenu. Zde jsou nejnovější plandemické vzory a COVID směřování.

COVID trend č. 1: Pokračuje zavádění infrastruktury ovládání

Těm, kdo mají oči otevřené, je již dlouho zřejmé, že COVID plandemie byla promyšlenou a důmyslnou lstí, která měla zavést infrastrukturu ovládání, jež má být trvalá. Proč by vládnoucí orgány od Kanady přes Izrael až po Francii, od Kalifornie po New York tolik investovaly do očkovacích průkazů nebo pasů s digitálními QR kódy, kdyby to bylo dočasné? Proč by Austrálie tolik investovala do budování COVID karanténních táborů pro „průběžné operace“, kdyby to bylo dočasné? Proč by Kanada tolik investovala do COVID izolačních center, kdyby to bylo dočasné? Proč by se viktoriánský premiér „diktátor Dan“ Andrews nechal slyšet, že je velmi rád za karanténní centrum v Micklehamu pro „příští pandemii“?

Vždyť je to přece určeno k trvalému pobytu!

Sestavuje se struktura budoucího orwellovského šmírovacího státu. Je neuvěřitelné, že někteří lidé stále ještě spí tak, že doslova nevidí architekturu kontroly, která se rychle buduje přímo tady a teď, pod jejich nosem.

COVID trend #2: Neočkovaní lidé mají zakázaný vstup do supermarketů a na nákupy potravin

Arcizasvěcenec NWO a válečný zločinec Henry Kissinger kdysi řekl, že „kdo ovládá zásobování potravinami, ovládá lidi“. Agenda kontroly postupuje metodicky. Nejdříve cukr, pak hůl a nakonec bič. Kontroloři NWO vědí, že jde o to, aby se nakonec zaměřili na schopnost lidí získávat a/nebo pěstovat si vlastní potraviny. Vědí, že lidé mohou ignorovat jejich nezákonná nařízení a mandáty, ale jen pokud budou moci zůstat nezávislí. Jestliže učiní lidi na nich závislými, pokud jde o peníze a potraviny, pak se jejich dodržování stane mnohem rozšířenějším. Klíčovým cílem konečného plánu je znemožnit neočkovaným lidem normální život, včetně získávání potravin, aby pak podlehli a nechali se očkovat. Bylo jen otázkou času, kdy to zavedou, nicméně jako u mnoha jiných věcí to nejprve zkoušejí na několika místech, aby otestovali reakci veřejnosti. Začátkem letošního roku se jeden filipínský starosta pokusil zabránit neočkovaným lidem v tom, aby dostávali jídlo (a nedávno jejich tyranský vůdce Duterte vyhrožoval, že ty, kteří odmítnou očkování, zatkne, a také navrhoval, aby se lidé očkovali ve spánku).

Pokud je mi však známo, je to poprvé, co se o to pokusila bohatá západní země. V Hesensku (spolková země v Německu) nyní platí zákon, který umožňuje všem podnikům, dokonce i supermarketům, zakázat nevaxovaným zákazníkům nákup, a to i potravin a dalších nezbytných věcí.

COVID trend #3: Řada nezávislých lékařů našla ve falešných COVID vakcínách nanotechnologie a syntetické formy života

Hrůzný obsah falešných COVID vakcín, ať už jde o společnosti Moderna, Pfizer, AstraZeneca nebo Johnson & Johnson, začínají odhalovat lékaři a vědci z celého světa prostřednictvím mikroskopických analýz. Fotografické důkazy jsou ohromující. Ať už jde o grafen, PEG, nanokovy a parazity, nebo luminiscenční nanosupravodiče, nebo samostatně se sestavující nanoboty, nebo tvory s chapadly, každý se nyní může podívat, co je v těchto čarodějnických várkách. Transhumanistický svět nanotechnologií a syntetických forem života je tady.

COVID trend č. 4: Miliony lidí dávají výpověď nebo dostávají výpověď, což vede k systémovému nedostatku zaměstnanců a zásobování

Tento trend je přirozeným důsledkem COVID směřování, na které jsem upozornila dříve – propouštění mnoha pracovníků, které vede k záměrnému nedostatku zaměstnanců. Někteří, jako například James Corbett, to označují slovy jako „řízená demolice ekonomiky“, což připomíná operaci pod falešnou vlajkou z 11. září, ale tentokrát se odehrává v celosvětové ekonomické aréně. V USA a Austrálii doslova miliony lidí opouštějí svá zaměstnání nebo se nechávají propouštět – všichni od záchranářů z 11. září přes zdravotníky až po hasiče a policisty.

Když dispečeři NWO naaranžují scénář hromadného propouštění lidí, nejenže to vyvolává stres u těch, kteří přišli o práci, a nejenže to vyvolává stres u těchto podniků a organizací, aby mohly řádně fungovat a uspokojovat poptávku zákazníků, ale také to ničí hladké fungování celosvětového dodavatelského řetězce a ekonomiky, což vede na celém světě ke všeobecnému chaosu.

Nedostatek zaměstnanců, nedostatek zásob, nedostatek dodávek – to vše je záměr. Cílem je vyvolat takový rozvrat, stres, utrpení a paniku, aby lidé ochotněji přijali Velký reset ve všech jeho podobách, ať už jde o masky, vakcíny, očkovací průkazy/pasy, biometrické ID, uhlíkové povolenky, klimatická omezení, internetová omezení (kybernetická pandemie) a další.

Opět se používá přístup cukru a biče, kdy se obviňují neočkovaní, neboť náměstek ministra financí USA Wally Adeyemo prohlásil, že nedostatek bude pokračovat, dokud nebudou všichni očkováni.

COVID trend č. 5: Zavádění povinného očkování (včetně odstraňování testů)

Dalším zřejmým trendem je zavádění povinného očkování. Kanada se rozhodla stát se vůdcem v tyranii a vnutila vax nařízení všem federálním zaměstnancům a navíc všem cestujícím starším 12 let v letadle, vlaku nebo na lodi. Kalifornie zavedla povinnost očkování pro všechny státní zaměstnance a všechny zaměstnance věznic (i když to bylo soudcem dočasně pozastaveno).

Součástí tohoto COVID trendu je zrušení možnosti testování – což bylo vždy plánováno. Zavedou systém nový, počkají na odezvu, řeknou lidem, že „to není tak špatné, protože pokud se nechcete nechat očkovat, vždycky se můžete nechat otestovat“, a pak se této možnosti v tichosti zbaví. Je to stejný vzorec kontroly, kdy jsou vládní programy nejprve dobrovolné a pak povinné – taktika žáby v hrnci nebo, jak ji nazývá David Icke, totalitní špičkování.

COVID trend #6: Tyranie proti neočkovaným se stupňuje

Manipulátoři NWO se snaží z neočkovaných učinit novou kastu nedotknutelných. Nedávno jedno kanadské město zakázalo neočkovaným párům uzavírat manželství, zatímco Coloradská státní univerzita pohrozila, že neočkované zapsané studenty zatkne, pokud vkročí na půdu univerzity.

Austrálie si však opět vydobyla prvenství. V Severním teritoriu, velkém regionu podobném státu na severu Austrálie, kde se nachází město Darwin, hrozí zaměstnancům pokuta 5000 dolarů, pokud odmítnou očkování.

COVID trend č. 7: Přistávají letadla nouzově nebo havarují z důvodu neovladatelnosti očkovaných pilotům?

Tento COVID trend je spíše v oblasti spekulací a vyžaduje další zkoumání, ale přesto si musíme položit otázku: dochází u vakcinovaných pilotů k poruchám úsudku v důsledku COVID vakcíny, což způsobuje, že špatně ovládají letadlo za letu? Stew Peters oznámil, že vaxovaný pilot společnosti Delta zemřel za letu a že bylo nutné nouzově přistát.

COVID trend #8: Začíná se zvyšovat počet žalob

Naštěstí se našli lidé, kteří v sobě našli statečnost a začali se bránit. Skupina federálních zaměstnanců zažalovala Bidenovu administrativu; žaloba mimo jiné obsahuje odvolání se na náboženské výjimky a na přirozenou imunitu (oproti imunitě získané očkováním). Žaloby na federální vládu USA podává také mnoho vojenských skupin. Ačkoli je to dobré znamení, není moudré příliš důvěřovat soudní moci, že bude nařizovat moci výkonné; konec konců, jde doslova o žádost, aby vláda nařizovala vládě. Někteří soudci jsou hluboce naprogramováni podvodnou propagandou, jako například tento soudce, který zabránil otci navštívit svou dceru, pokud se nenechá očkovat. Jiní soudci pamatují na přirozená práva, jako například tento soudce, který rozhodl, že New York musí povolit náboženské výjimky v rámci svého mandátu pro očkování zdravotnických pracovníků.

COVID trend č. 9: Texas se stává horkým místem boje o očkovací povinnost

Texas se stal ohniskem boje o COVID vax mandát a širšího boje o svobodu proti tyranii. Společnost Southwest Airlines sídlí v Dallasu a nedávno se jí dostalo špatné publicity kvůli jejím lžím ohledně skutečného důvodu rušení letů (stávka pilotů a zaměstnanců kvůli povinnému očkování). Ačkoli Southwest původně tvrdil, že bude svým zaměstnancům vnucovat očkování, jeho generální ředitel právě ustoupil a prohlásil, že nebude propouštět zaměstnance, kteří se odmítnou nechat očkovat. Guvernér státu Texas Abbott vydal exekutivní příkaz, který zakazuje nařizovat očkování jakýmkoli subjektům (v naději, že se stane zákonem), takže právní bitva bude záviset na tom, zda má pravomoc stát nebo federálové (je čas přečíst si 10. dodatek, pokud jste tak ještě neučinili). ZeroHedge uvádí, že v Texasu panuje chaos, protože zaměstnanci, kteří byli propuštěni kvůli tomu, že se odmítli nechat očkovat, požadují zpět svá místa.

COVID trend #10: Tchajwanská média informují o tom, že počet úmrtí na COVID očkování převyšuje počet úmrtí na COVID

Ti, kteří věnují pozornost všem nežádoucím účinkům COVID vakcíny (krevní sraženiny, Bellova obrna, Guillain Barre syndrom, křeče, záchvaty, silná a nepravidelná menstruace, neplodnost a sterilita, autoimunitní onemocnění, zánět míchy, zánět mozku, záněty srdce, svalová ochablost, ochrnutí, mrtvice, infarkt, trvalá genetická modifikace RNA/DNA, stává se magnetickým a umírá) vědí, že po určitou dobu způsobuje COVID vakcína více úmrtí než jakýchkoli jiných úmrtí připisovaných samotnému COVIDu. Stačí se podívat na šokující velký nárůst úmrtí z abnormálních záhadných příčin od doby, kdy se začalo očkovat COVID vakcínou. Přesto bylo překvapivé, že tato tchajwanská média oznámila, že počet úmrtí po očkování překročil celkový počet úmrtí v rámci COVIDu.

Závěrečné myšlenky

Agenda NWO, zesílená prostřednictvím COVID plandemie, se odehrává po celém světě způsobem vypočítavým a metodickým. Tyto COVID trendy a další, na které jsem upozorňovala v předchozích měsících, ukazují zákonitosti podvodu. Je na nás všech, abychom zůstali informováni a uvědomovali si tuto postupující agendu. I když může být skličující vidět, jakým tempem je tato agenda upevňována, pamatujte, že NWO se nemůže vyrovnat uvědomělé, odhodlané skupině lidí, která si stojí za svým a odmítá se podřídit tyranii.

Zdroj:  https://thefreedomarticles.com/covid-trends-10-current-operation-coronavirus-october-2021/

Print Friendly, PDF & Email