David Icke – Proč chtějí druhou vlnu koronaviru a karantény?

Přepis:

David Icke: Položme si tuto otázku. Pokud tento… pokud by tento virus teď zmizel, a někdy v dalších pár měsících, možná na nový rok, by přišli s vakcínou, která je pointou toho všeho, mimo jiných věcí, řekli by: „Už máme vakcínu! Všichni budou očkovaní.” Pokud by se od teď do té doby nic nestalo, kolik lidí si tu vakcínu nechá dát? „Nebudu si přece dávat vakcínu. Ten virus je pryč.”

To ti dává najevo něco velmi zřejmého. Slýcháváme o tom, že bude druhá vlna. Samozřejmě, že bude… Jak přijde podzim, a následně zima, co se stane dít? Usmrkané nosy, kašel, chřipka, zápal plic, dýchací potíže. Dokážeš si představit, jakou hysterii to vyvolá, jak se všechna ta onemocnění a potíže budou přisuzovat covidu-19? A řekne se, že přišla druhá vlna. Co pak udělají? Znovu nařídí karanténu.

Protože v období před představením vakcíny… chtějí, aby vakcíny byly povinné kvůli tomu, co budou obsahovat. O tom jsme mluvili v předchozích rozhovorech. Chtějí vyvolat strach z toho, co se bude dít… „Covid-19, covid-19!” Ne, jen ho přisuzujete něčemu jinému. Jiným příčinám… je to snadné. Proč tento „virus” téměř výhradně ovlivňuje staré lidi?

Protože oni mají všechny ostatní druhy onemocnění, u kterých lze nově určit příčinu covidu-19. Mladí lidé je převážně nemají, proto je neovlivňuje. Neovlivňuje je to a staré lidi také ne, protože tu žádný virus není, jak tvrdím. Ale staří lidé mají ostatní onemocnění, u kterých lze nově určit příčinu covidu-19. Mladí lidé je nemají, proto se zdá, že převážně ovlivňuje staré lidi.

Mimochodem, jen krátce o neexistenci viru… Před nějakou chvílí jsem zmiňoval, že poslední odhad od Centra pro kontrolu nemocí (CDC) je, že úmrtnost na covid-19 je 0,26 %. Dobrá… V průběhu měsíců jsme se dozvěděli od doktorů, ostatních zdravotníků, rodinných příslušníků… jaký monumentální počet falešných úmrtních certifikátů se vystavuje, kde se uvádí příčina covid-19, který neměl nic společného s příčinou úmrtí.

Tak teď… Tohle odeberme z úmrtnosti 0,26 %. Co zbývá?! Tvrdím, že zbývá nula! Pokud přijdou s vakcínou, chtějí lidi vyděsit, aby si ji vzali, protože za vše teď může covid-19. Další věc je, dostat lidi do karantény, a ti, kteří vakcínu nebudou chtít dát, těm řekneš: Nemůžete vyjít z karantény, dokud si vakcínu nevezmete. Vidíš, že další karanténa a další „vlna” se nejen blíží, ale je naprosto zásadní, aby prodali vakcínu. Jedna další věc… V mojí poslední knize, která by měla vyjít během pár týdnů, píšu, že budeme čelit řadě šokujících událostí, zvratům a různým výzvám, na povrchu zdánlivě nesouvisejícím s covidem-19. Teprve nedávno začalo to rasové rozdělování.

Ale další část toho šoku a chaosu bude potravinová krize. Pokud dokážeš kontrolovat základní životní potřeby, a jídlo je jedna z nich, pak můžeš přikazovat, co lidé musí udělat, pokud chtějí základní životní potřeby. Proto je chtějí kontrolovat. Už jsou v procesu manipulace nedostatku potravin. Za nějakou dobu uvidíme, jak se to vyjeví. Bude to další forma kontroly.

Chci tím říct, že se to postupně stupňuje. V našem prvním rozhovoru ses mě v souvislosti s tím, co směřovalo ke karanténě, zeptal: „Kdy tohle vše skončí?” Odpověděl jsem: Skončí to, jak kult bude přesvědčen, že nezvratně transformoval lidskou společnost, aby se nikdy nevrátila zpět. Ale i… i ten popis konce… řekl jsem, že v nějakou chvíli poleví nějaká extrémní opatření karantény. Ale pouze do určité míry.

Protože mají agendu pro to, jak chtějí, aby tento svět vypadal. Hoax s pandemií jim v podstatě dal vše, co chtěli. Toho se nevzdají. Chtějí postupovat dál a vystupňovat to a vzít ještě více lidské svobody. Budeme stále čelit více extrémním nařízením, čím déle se budeme podřizovat.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source: Londonreal.tv

Zdroj:  https://www.otevrisvoumysl.cz/

Print Friendly, PDF & Email