Bitcoin je výtvorem NSA, který má občany připravit na zavedení jediné celosvětové digitální měny. Zde jsou důkazy

   Předpokládám, že čtenáři, kteří se dostali až k tomuto článku, jsou již dostatečně uvědomělí a tedy není nutné, abych vysvětloval, jak je to s historií mafiánů stojících za oponou a jejich touhou zavést jedinou světovou měnu. (Pokud ještě nerozumíte tomu, co je cílem globalizačního bankovního impéria a nemáte ponětí o nadcházejícím kolapsu světového měnového systému, jste asi 5 000 článků pozadu.)

   Začíná být čím dál více jasné, že Bitcoin je výtvorem NSA, který byl zaveden jako „normalizační“ experiment, jehož účelem je veřejnost přimět, aby si zvykla na digitální měnu. Jakmile toho dosáhne, budou fiat měny (měny s nuceným oběhem) uměle vyhlazeny v důsledku zinscenovaného kolapsu dluhového systému a následně nahrazeny vládou schválenou kryptoměnou. Všechny transakce a digitální peněženky tak budou volně přístupné zraku západních vlád.

Matematici NSA naplánovali zavedení „digitální hotovosti“ již před 20 lety

   O jaké důkazy se toto tvrzení opírá? Nejprve se podívejte na dokument s názvem „Jak vytvořit mincovnu: Kryptografie anonymních elektronických peněz.“ Tento dokument, který mimochodem vyšel v roce 1997 – ano, před dvaceti lety – podrobně popisuje celkovou strukturu a funkci kryptoměny jménem Bitcoin.

   Kdo je jeho autorem? Snažte se nebýt v šoku, až se dozvíte, že jeho tvůrci jsou „matematičtí kryptografové z Národní bezpečnostní agentury, konkrétně z Úřadu pro výzkum a technologii v oblasti bezpečnosti informací.“

   Jinými slovy, NSA naplánovala klíčové prvky Bitcoinu dlouho předtím, než Bitcoin reálně vznikl. V tomto dokumentu je podrobně popsána většina protokolů Bitcoinu, včetně technik pro ověřování podpisu, které eliminují padělané kryptomince pomocí ověřování transakcí a několika dalších prvků, které podporují anonymitu a bezpečnost transakcí. Dokument dokonce poukazuje na zvýšené riziko praní špinavých peněz, což je s kryptoměnou poměrně snadné. 

   Ačkoli Bitcoin do této struktury přidává těžení a sdílený systém autentizace transakcí typu blockchain peer-to-peer, je jasné, že NSA se zabývala kryptoměnami dlouho předtím, než se uživatelé o tomto pojmu vůbec dozvěděli. Všimněte si také, že jméno osoby, které se připisuje vynález Bitcoinu, je Satoshi Nakamoto, který je mimo jiné známý i tím, že si pro sebe jeden milion Bitcoinů vyhradil. Milióny článků a on-line diskuzí identitu Satishiho Nakamoto zpochybňují a některé příspěvky dokonce tvrdí, že spolupracuje s NSA. Další pravděpodobné vysvětlení však spočívá v tom, že Satoshi Nakamoto ve skutečnosti je NSA, což znamená, že buď pro ni pracuje, nebo je loutka vytvořená proto, aby poskytla záštitu tohoto velkolepého experimentu.

NSA napsala kryptografickou hašovací funkci, která Bitcoinu slouží k zabezpečení všech transakcní

   Vedle skutečnosti, že NSA vytvořila technický dokument o kryptoměně dlouho před Bitcoinem, je také tvůrcem haše SHA-256, na kterém závisí každá transakce Bitcoinů na světě. Jak vysvětluje článek The Hacker News: „Integrita Bitcoinu závisí na hašovací funkci zvané SHA-256, která byla navržena NSA a publikována Národním institutem pro standardy a technologie (NIST).“

Článek dodává:

Za předpokladu, že NSA s funkcí SHA-256 provedla něco, co neměl šanci zjistit žádný externí výzkumník, mohla si tímto způsobem agentura zaručit schopnost, pomocí důvěryhodných a zjistitelných akcí, falšovat transakce. Skutečně děsivé však je to, že někdo najde způsob, jak nalézt v SHA-256 kolize, aniž by musel použít brute-force útoky či spoustu hardwaru, a poté převezme kontrolu nad sítí.“ Sdělil výzkumník v oblasti kryptografie Matthew D. Green z Johns Hopkins University.

   Jinými slovy, jestliže má hašovací funkce SHA-256, vytvořená NSA, zadní vrátka umožňující prolomit šifrování, znamenalo by to, že NSA má možnost krást Bitcoiny od kohokoli a to kdykoli se jí zachce. Tento článek, jehož autorem je Mohit Kumar, dochází k záhadnému závěru: „Dokonce i dnes je příliš brzy činit o Bitcoinu závěry. Možná byl již od prvního dne navržen jako nástroj, který má pomoci udržet kontrolu nad světovými peněžními zásobami.“

   Tímto prohlášením Kumar vskutku trefně narazil na cíl, který se za Bitcoinem skrývá: Zmocnit se kontroly nad peněžními zásobami světa. Jakmile se systém fiatové měny rozpadne, bude nahrazen systémem s jedinou digitální měnou kontrolovanou globalisty.

Myslíte, že kryptografie je neprůstřelná? Zamyslete se znovu…

   Pokud si myslíte, že šifrování kryptoměny je bezpečné a zcela neprůstřelné, zvažte přečtení článku z The Hacker News, který uvádí: „Útok umožní hackerům ze systému extrahovat tajný šifrovaný klíč – pomocí analýzy využití paměti nebo elektromagnetických výstupů zařízení, které jsou emitovány během procesu dešifrování.“

   Je důležité poznamenat, že u Bicoinu se jedná o 1024bitový šifrovací systém. Stejná technika je však údajně schopna prolomit i 2048bitové šifrování. Ve skutečnosti jsou šifrované vrstvy hackery prolomovány dnes a denně. Některé z těchto šifrovaných vrstev právě teď zajišťují ochranu různým kryptoměnám. Pokud nejste vysoce pokročilý matematik, nemáte absolutně žádnou šanci s určitostí zjistit, zda je nějaká kryptoměna skutečně „ne-hacknutelná“.

   Ve skutečnosti se s vynálezem pokročilých kvantových výpočtů stává každá kryptografická měna zastaralou. Jakmile se Číně podaří sestavit funkční 256bitový kvantový počítač, může snadno vykrást všechny Bitcoiny světa (plus ukrást většinu národních tajemství a dle libosti působit chaos na globální scéně).

10 kroků ke krypto-tyranii aneb velký plán globalistů (a jak do toho zapadá Bitcoin)

   Když si to shrneme, zde je možný plán globalistů na převzetí totální kontroly nad světovými zásobami peněz, úsporami, daněmi a finančními transakcemi, a tedy plán na zotročení lidstva. (A vše začíná u Bitcoinu.)

1) Představení Bitcoinu, vytvořeného NSA, aby se veřejnost nadchla pro digitální měnu.

2) V tichosti připravit globalisty ovládanou kryptoměnu a dosadit ji na místo Bitcoinu.

3) Iniciovat masivní operaci globálního rozměru pod falešnou vlajkou, která způsobí pád světových dluhových trhů. (Hoax mimozemská invaze, hoax EMP útok Severní Koreje, masová distribuce teroristických sítí, atd.)

4) Obvinit jakéhokoli vyhovujícího nepřítele je politicky přijatelné (Severní Koreu, Rusko, malé zelené mužíčky, nebo koho bude potřeba.)

5) Umožnit pád dluhové pyramidy fiatových měn a vyčkat, dokud situace nebude v zoufalém stavu.

6) S velkou slávou oznámit, že je připravena vládou podepřená kryptoměna, která má nahradit veškeré měny s nuceným oběhem. Tím budou všechny vlády vyzdviženy na pozice ZACHRÁNCŮ lidstva. Umožnit zoufalé veřejnosti obchodovat v jejich fiatové měně s oficiální kryptoměnou.

7) Zakázat hotovost a kriminalizovat vlastnictví zlata a stříbra soukromými osobami. To vše ve jménu „bezpečnosti“, přirozeně.

8) Kriminalizovat všechny neoficiální kryptoměny jako je Bitcoin, ze dne na den virtuálně srazit jejich hodnotu a zasvětit všechny občany do používání jediné světové vládní kryptoměny, zatímco NSA bude kontrolovat blockchain. (Blockchain je přední světová softwarová platforma pro digitální aktiva.) Toho lze snadno dosáhnout svalením viny, za již zmíněnou událost pod falešnou vlajkou, na nějaký národ či skupinu, která je údajně financována Bitcoiny – měnou používanou teroristy.“

9) Požadovat integrované RFID či biometrické identifikátory u všech transakcí za účelem „ověření“ všech aktivit s novou digitální kryptoměnou. Znamení šelmy se stává realitou. Nikomu není dovoleno jíst, cestovat nebo získat mzdu bez toho, aniž by jím byl označen.

10) Jakmile bude dosaženo absolutní kontroly nad novou celosvětovou digitální měnou, přijde na řadu vládou ovládaný blockchain. S jeho pomocí budou moci kontrolovat všechny transakce, investice i obchodní aktivity. Zkonfiskovat část všech digitálních peněz pod rouškou „automatického zdanění“ – proč ne. V případě nouze může vláda dokonce oznámit záporné úrokové sazby, kdy se váš majetek bude každý den automaticky zmenšovat.

   Jakmile toho všeho dosáhnou, mohou globalisté zahájit novou éru. Éru, ve které budou vládnout totalitní kontrolou nad veškerými aspekty vašich soukromých životů. Kdo bude vládu kritizovat, bude mu „udělen“ tzv. finanční blackout – vláda mu vysaje digitální peněženku. Mohou zavést automatické odečítání za porušení pravidel silničního provozu, poplatky za elektřinu a tisíc dalších zotročujících daní, které pochází z chytrých hlav byrokratů. S automatickým odečítáním digitálních peněz vládou občané nebudou mít možnost, jak tuto nekonečnou konfiskaci „peněz“, vedenou totalitními byrokraty a jejich posluhovači z deep state, zastavit.

   Jaký názor máte na Bitcoin teď?

Zdroj:  http://tadesco.cz/bitcoin-vytvorem-nsa-ktery-ma-obcany-pripravit-zavedeni-jedine-celosvetove-digitalni-meny-zde-mate-dukazy-1-2/  ,  http://tadesco.cz/bitcoin-vytvorem-nsa-ktery-ma-obcany-pripravit-zavedeni-jedine-celosvetove-digitalni-meny-zde-jsou-dukazy-2-2/

Print Friendly, PDF & Email